1+1 Daire Tasarımları

Evimiz, hayatımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz yerdir. Bu gibi yerlerin dekorasyonları ofis dekorasyonlarından oldukça farklıdır. 

1+1 Daire Tasarımları

Küçük daire tasarımları araştırıldığında modern ev tasarımları, günümüzde en çok tercih edilen dekorasyon fikirlerinden biri olduğu görülecektir. Yenilikçi tasarımlar, her dönemde ilgi çekmektedir. Bu nedenle 1+1 daire tasarımları konusunda da çalışacağınız iç mimarlık firmasının yenilikçi olup olmadığına dikkat etmek gerekir. Ev dekorasyonları konusu olunca vazgeçilmeyen adres qaraqalem iç mimarlık firması olduğunu biliyorsunuzdur artık. Küçük daire tasarımları konusunda qaraqalem iç mimarlık firması olarak alanımızın en iyisi olmaktan gurur duyuyoruz.  Gelelim 1+1 daire tasarımlarının nasıl olabileceğine.. Bu arada Ev, Daire Dekorasyonu Tasarım Uygulama Nasıl Olmalı? konusuna da göz atmayı unutmayın!

Apart daire tasarımları nasıl olmalıdır? Küçük daire tasarımları hakkında detaylı bilgiler. Loft daire tasarımları nedir?

Büyük evlerin dekorasyonunu yapmak kadar zor olan küçük daire tasarımları konusunda dikkat edilmesi gereken detaylar oldukça fazladır. Bu konuda deneyimli bir iç mimarla çalışmanız en doğrusu olacaktır. Biz burada sadece en önemli detaylardan bahsedeceğiz. Küçük evlerde hem alandan tasarruf etmeli hem de maksimum konforu yakalayabilmeniz gerekir. Değerlendirebildiğiniz her alanı en ideal şekilde değerlendirmeniz gerekmektedir. Artık sizler için dekorasyon sadece duvarlarınız ile uyumlu mobilyalar değil, aynı zamanda birden fazla işlevi olan mobilyalardır. Bunun yanı sıra çekmeceleri fazla olan dekoratif ürünler tercih ederek evdeki fazlalıkların bu gibi alanlarda muhafaza edilmesi sizlere alandan tasarruf sağlayacaktır. 

Loft daire tasarımları gibi dekorasyon işlerinde daha çok bu tarz mobilyalar ön planda olur. Hem koltuk hem yatak olabilen mobilyaların bu konuda değerli olduklarını söyleyebiliriz. Elbette kendinize kişisel alan da tanımalısınız. Bunun için de pencerelere yakın konumlarda birkaç koltuk koyabilirsiniz. Burayı sadece kendinize ayrılmış alan olarak değil, misafirlerinizi de ağırlayabileceğiniz alan olarak kullanabilirsiniz. 

1+1 Ev dekorasyonları yapılırken evin konumu da önemlidir. Örneğin üst katlarda olan bir evin aydınlatma konusunda pek problem olmazken dört bir tarafı kapalı olan alt katlardaki 1+1 dairelerde pencere sayısının da az olması nedeniyle odalar daha fazla ışıklandırmaya ihtiyaç duyacaktır. 

Mutfaklar genellikle salon ile birleştirilmiş olan bu tip evlerde bazen salondan ayrılmış mutfakların da olduğu görülür. Bu noktada salon ve mutfağın boyutlarının doğru ayarlanması gerekmektedir. Mutfak boyutlarının çok fazla dar olması ilerleyen zamanlarda konforu düşüren detaylardan biri olacaktır.

Yorumunu Bırak

Your email address will not be published.

TurkishEnglishArabic