qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

ERENKÖY İÇ MEKAN VE CEPHE TASARIMI

DIŞ CEPHE VE İÇ MEKAN TASARIMI

 

Ulugöl İnşaata ait, Kadıköy/Erenköy’de bulunan Çetinoğlu Apartmanı için yapılan iç mekan tasarımları ve Dış Cephe Bina Tasarımı sunumudur.

  • Bina dış cephe tasarımında, dış cepheyi özellikle kabuk olarak düşünmeyip, iç ve dış olarak bir bütünsellik anlayışıyla estetiği ön plana çıkartarak projemizi tasarladık.
  • Ağırlıklı olarak, Konutların satışında kolaylık sağlaması açısından görsel sunumlarda pazarlama ve reklam konusunda estetiğe önem vererek tasarımımızı bu yönde hazırladık.
  • Dış Cephe Tasarımımızda, Ceviz desenli Alüminyum Kompozit ve Seramik kaplamayı uygun gördük. Pencere bölümlerinde ise antrasit kaplanmış ürünler kullanıldı.
  • İç Mekan tasarımımızda ise Doğal Ahşap duvar paneli, mobilyalarda ise siyah ve beyaz lake boya kullanılıp, metal detaylar düşünülmüş ve modern halılar ile bütünleştirilmiştir.

Karakalem İç Mimarlık olarak, bu projemizin sunumundan oldukça memnun kalındı. Keyifli çalışma ile sunumumuzu gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Diğer Projelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Müşteri:
Ulugöl İnşaat
Tarih
30 Ocak 2019
Proje:
Dış Mekan, İç Mekan Tasarımı
3d
Orhan Yilmaz Demirci

HERŞEY SİZİNLE BAŞLAR

Qaraqalem İç mimarlık İhtiyaçlarınızı dinler sonra harekete geçeriz. Hayalinizi anlatın biz tasarlayalım.

DİNAMİK EKİP

Qaraqalem İç mimarlık Tasarım bir ekip işidir. Qara Qalem dinamik, genç ve üretici bir ekibe sahiptir.

TASARIM VE TAKİP SÜRECİ

Qaraqalem İç mimarlık Projenizin her aşamasında yanınızdayız. Her proje olumlu bir referans.