qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

Ataşehir İç Mimari Proje Tasarım Ofisleri

Evinizde işyerinizde, salon, oda ya da yatak odasında kısacası size konfor ve huzur getirebilecek olan her yerde yaşamınızı daha keyifli hale getirebilmek için çalışır ve en iyi tasarımları da sağlarız. Zamanın büyük bölümünün geçtiği ofislerinizde daha verimli ortamlar oluşturarak ergonomik ve fonksiyonel bir ortam sağlamak amacıyla tasarımını yaptığımız çalışma alanlarımız her projemizde arzu ettiğiniz güzelliğe de kavuşacaktır.  

Qaraqalem iç mimari proje tasarımolarak Ataşehir’de hizmet veren dekorasyon firmaları arasında her zaman yaptığımız projelerle adımızdan çok söz ettirdik. Yalnız bununla kalmayarak sektörde en lider marka olarak da yerimizi almayı başardık. 

Bugüne kadar dekorasyonlarını tamamlamış olduğumuz restoran, kafe ya da otel gibi büyük çaptaki tesislerde her zaman hayranlık uyandırmayı başardık özellikle dekorastif yöntemlerimizle de iç mekan uygulamalarında modern tasarımları gün yüzüne çıkardık. Biz mükemmel bir dekorasyonu ahenkli tasarımlarla yapabilen, hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek zevkinizi en iyi yansıtacak olan iç mimarlık ve dekorasyon çözümlerini geliştiren bir markayız. Bizimle iletişime geçerek dekorasyonunu yaptırmak istediğiniz mekan için gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Ataşehir İç Mimarlık Firmalarında Qaraqalem iç mimari proje tasarım Farkı

İç mimaride yapılan tasarımların mutlaka her malzemenin dekorasyonla uyum içerisinde olması gerekiyor. Biz Qaraqalem iç mimari proje tasarım olarak tasarım noktasında kendimize her zaman çok güveniyoruz. Teknik çizimden tutunda 3 boyutlu modellemeye kadar hazırlayıp müşterilerimize uygulama yapılmadan önce bilgi sunuyoruz.  3 boyutlu görseller sayesinde mekanın tamamlanmış görüntüsü ortaya çıkarılıp henüz işe başlamadan nasıl bir sonuç ortaya çıkacağını anlatıyoruz. 

Bizim için detaylar çok önemlidir ve işe başlamadan önce tüm detayları belirleyip değerlendirip seçime geçiyoruz. Biz hiçbir zaman müşterilerimizden gelen talepleri ikinci plana atmayız. Bunun içinde sizin istekleriniz bizim için çok önemlidir. İstekleriniz makul çerçevede hazırlanırken bizimde önerilerimiz doğrultusunda sürecin profesyonelleşmesini de sağlarız. 

İç mimaride tasarım kadar önemli olan bir diğer konu da malzeme kullanımıdır. Biz seçtiğimiz malzemelerin tamamının kaliteli ve uygun fiyatlı olmasına özen gösteririz. Siz değerli müşterilerimizle birlikte hareket ederek bu yılın en son trendlerini gözden geçirir ve sunarız. Aradığınız şey kalite, başarılı bir dekorasyon ve daha fazlası ise ozaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir iç mimarlık ofisleri içerisinde lider olan markamız konut, ofis, otel, cafe, restoran, mağaza ve sosyal tesisler gibi her türlü mekanın dekorasyon ve tasarımı bulunmaktadır.

Lüks Salon Tasarım

Ataşehir Projelendirme Dekorasyon Hizmetleri

Dekorasyon hizmetimizle birlikte evinizin salonunda, mutfağınızda, oturma odanız, banyonuz ve yatak odanızda size konfor sağlayabilecek ve bunun yanı sıra zevkinizi de ön plana çıkarabilecek olan mükemmel alanlar oluşturuyoruz    

Biz her zaman en iyisi olması için çıktığımız bu uzun soluklu süreçte memnuniyete çok fazla önem verdik. Bunun içinde Qaraqalem iç mimari proje tasarım olarak bu alanda 26 yıllık tecrübemizden aldığımız güven ve destekle yeni projelere başlar her yeni projede de kendimizi daha fazla yenileriz. Ataşehir iç mimarlık firmalarına genel olarak baktığımız zaman bizi onlardan ayıran en önemli özelliğimiz vizyonumuzdur. Çünkü bizim vizyonumuzda dünün ya da bugünün dekorasyonu değil geleceğin dekorasyonu vardır.Bunun içinde biz sloganımızı her zaman geleceği inşa ediyoruz şeklinde belirledik. Bize gelen talep sonrasında inceleme ekiplerimizi mekanınıza gönderir gerekli incelemelerin yapılmasını sağlarız. istanbulda fiyat konusunda alabileceğiniz en uygun teklifi size sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Çünkü bir yalnızca yaptığımız işin ve işçiliğin değil aynı zamanda talep ettiğimiz fiyatında altını çizeriz. 

Qaraqalem iç mimari proje tasarım İstanbul’un her ilçesine iç mimari destek sağlayabileceği gibi talep olması durumunda Türkiye’nin her yerine de hizmetini taşıyabilmektedir. Bize gelen talep sonrasında inceleme aşamasının tamamlanması ve sürecin anlaşmaya varması halinde de dekorasyonun başlatılması bizim için esastır. Biz her zaman fark yaratan alanlar tasarladık ve aynı şekilde de tasarlamaya devam ediyoruz.

Ataşehir ve İstanbulun bir çok ilcesinde hizmet veren Qaraqalem iç mimarlık iç mimari Proje tasarım ve uygulama alanında hizmet vermektedir.