Ataşehir İç Mimari Proje Tasarım Ofisleri

ataşehir iç mimarlık ofisi
ataşehir iç mimarlık ofisi
ataşehir iç mimarlık ofisi

Evinizde işyerinizde, salon, oda ya da yatak odasında kısacası size konfor ve huzur getirebilecek olan her yerde yaşamınızı daha keyifli hale getirebilmek için çalışır ve en iyi tasarımları da sağlarız. Zamanın büyük bölümünün geçtiği ofislerinizde daha verimli ortamlar oluşturarak ergonomik ve fonksiyonel bir ortam sağlamak amacıyla tasarımını yaptığımız çalışma alanlarımız her projemizde arzu ettiğiniz güzelliğe de kavuşacaktır.  

Qaraqalem iç mimari proje tasarım olarak Ataşehir’de hizmet veren dekorasyon firmaları arasında her zaman yaptığımız projelerle adımızdan çok söz ettirdik. Yalnız bununla kalmayarak sektörde en lider marka olarak da yerimizi almayı başardık. 

Bugüne kadar dekorasyonlarını tamamlamış olduğumuz restoran, kafe ya da otel gibi büyük çaptaki tesislerde her zaman hayranlık uyandırmayı başardık özellikle dekoratif yöntemlerimizle de iç mekan uygulamalarında modern tasarımları gün yüzüne çıkardık. Biz mükemmel bir dekorasyonu ahenkli tasarımlarla yapabilen, hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek zevkinizi en iyi yansıtacak olan iç mimarlık ve dekorasyon çözümlerini geliştiren bir markayız. Bizimle iletişime geçerek dekorasyonunu yaptırmak istediğiniz mekan için gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Ataşehir İç Mimarlık Firmalarında Qaraqalem İç Mimari Proje Tasarım Farkı

İç mimaride yapılan tasarımların mutlaka her malzemenin dekorasyonla uyum içerisinde olması gerekiyor. Biz Qaraqalem iç mimari proje tasarım olarak tasarım noktasında kendimize her zaman çok güveniyoruz. Teknik çizimden tutunda 3 boyutlu modellemeye kadar hazırlayıp müşterilerimize uygulama yapılmadan önce bilgi sunuyoruz.  3 boyutlu görseller sayesinde mekanın tamamlanmış görüntüsü ortaya çıkarılıp henüz işe başlamadan nasıl bir sonuç ortaya çıkacağını anlatıyoruz. 

Bizim için detaylar çok önemlidir ve işe başlamadan önce tüm detayları belirleyip değerlendirip