ATAŞEHİR İÇ MİMARLIK, DEKORASYON, TASARIM

ataşehir iç mimarlık ofisi
ataşehir iç mimarlık
Villa Yatak Odası Tasarımı
ataşehir iç mimarlık ofisi

Ataşehir iç mimar dekorasyon hizmetlerimiz kapsamında konut, ofis, mağaza, cafe, restoran, otel gibi her türlü mekanın dekorasyonu bulunmaktadır.

İlgini Çekebilir : İstanbul iç mimarlık firmaları

Evinizin salonunda, yatak odasında ve mutfak gibi yaşam alanları bölümlerinde size konfor ve huzur sağlayacak aynı zamanda  zevkle yaşamanızı sağlayacak mükemmel alanları tasarlıyoruz ve dekorasyon hizmetlerini sağlıyoruz. Zamanınızın büyük bir bölümünü harcadığınız ofisleriniz de daha verimli, ergonomik ve fonksiyonel çalışma alanları yapacağımız proje ve tasarım uygulama çalışmalarıyla arzu ettiğiniz ofise kavuşturuyoruz.

Karakalem İç Mimarlık ve Dekorasyon firması olarak Ataşehir dekorasyon firmaları arasında yaptığımız projelerle ve yaptığımız mekanlarla sektörün önde gelen firmalarından biri olduk.

Dekorasyonlarını yaptığımız cafe, restoran, sosyal tesis ve otel gibi mekanlar büyük bir hayranlık uyandırmaktadır. Özellikle dekoratif taş çeşitleriyle yaptığımız iç mekan uygulamaları ve dış cephe çalışmalarıyla modern tasarım ile otantik tasarımın mükemmel ahenkli tasarımlar yapmaktayız. Hayallerinizi, tarzının ve zevklerinizi en iyi yansıtacak iç mimarlık ve dekorasyon çözümleri ve hizmetleri için istediğiniz zaman keşif talebinde bulunabilirsiniz.Yapılan tasarımlar için kullanılan her malzemenin dekorasyonlara kadar uyum içerisinde olmalıdır. Biz Karakalem İç Mimarlık ve dekorasyon olarak bu konuda kendimize çok güveniyoruz. Teknik çizim ve 3 boyutlu modelleme yaparak 3 boyutlu görsellerini müşterilerimize uygulama yapılmadan yapılmış bir şekilde nasıl görüneceğini gösteriyoruz. Tüm detayları birlikte değerlendirip malzeme seçimine geçiyoruz. Seçilen doğru malzemenin en uygun fiyatlarda alınması konusun da müşterilerimiz ile birlikte hareket ediyoruz. İç Mimarlık ve Dekorasyon konusunda çıkan en son yenilikleri takip ediyor ve kendi yorumlarımızı da içine katıyoruz.Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsini