Ataşehir İç Mimarlık

ataşehir iç mimarlık

Ataşehir İç Mimarlık Ofisleri

Evinizin salonunda, yatak odasında ve mutfak gibi yaşam alanları bölümlerinde size konfor ve huzur sağlayacak aynı zamanda  zevkle yaşamanızı sağlayacak mükemmel alanları tasarlıyoruz ve dekorasyon hizmetlerini sağlıyoruz. Zamanınızın büyük bir bölümünü harcadığınız ofislerinizde daha verimli, ergonomik ve fonksiyonel çalışma alanları yapacağımız proje ve tasarım uygulama çalışmalarıyla arzu ettiğiniz ofise kavuşturuyoruz.

Karakalem İç Mimarlık ve Dekorasyon firması olarak ataşehir dekorasyon firmaları arasında yaptığımız projelerle ve yaptığımız mekanlarla sektörün önde gelen firmalarından biri olduk.

Dekorasyonlarını yaptığımız cafe, restoran, sosyal tesis ve otel gibi mekanlar büyük bir hayranlık uyandırmaktadır. Özellikle dekoratif taş çeşitleriyle yaptığımız iç mekan uygulamaları ve dış cephe çalışmalarıyla modern tasarım ile otantik tasarımın mükemmel ahenkli tasarımlar yapmaktayız. Hayallerinizi, tarzının ve zevklerinizi en iyi yansıtacak iç mimarlık ve dekorasyon çözümleri ve hizmetleri için istediğiniz zaman keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Yapılan tasarımlar için kullanılan her malzemenin dekorasyonlara kadar uyum içerisinde olmalıdır. Biz Karakalem İç Mimarlık ve dekorasyon olarak bu konuda kendimize çok güveniyoruz. Teknik çizim ve 3 boyutlu modelleme yaparak 3 boyutlu görsellerini müşterilerimize uygulama yapılmadan yapılmış bir şekilde nasıl görüneceğini gösteriyoruz. Tüm detayları birlikte değerlendirip malzeme seçimine geçiyoruz. Seçilen doğru malzemenin en uygun fiyatlarda alınması konusun da müşterilerimiz ile birlikte hareket ediyoruz. İç Mimarlık ve Dekorasyon konusunda çıkan en son yenilikleri takip ediyor ve kendi yorumlarımızı da içine katıyoruz.Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir Dekorasyon ve İç Mimarlık hizmetlerimiz kapsamında konut, ofis, otel, cafe, restoran, mağaza ve sosyal tesisler gibi her türlü mekanın dekorasyon ve tasarımı bulunmaktadır.

Ataşehir dekorasyon hizmetlerimiz kapsamında konut, ofis, mağaza, cafe, restoran, otel gibi her türlü mekanın dekorasyonu bulunmaktadır.

Dekorasyon hizmetlerimizle evinizin salonunda, mutfak, yatak odaları gibi bölümlerinde veya komple her yerinde size konfor sağlayacak ama aynı zamanda zevkle yaşamanızı sağlayacak mükemmel yaşam alanları yaratıyoruz. Zamanınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz ofisinizde daha verimli çalışmak ve rahat etmek istersiniz. Yapacağımız proje ve uygulama çalışmalarıyla arzu ettiğiniz ofise kavuşacaksınız. Ataşehir iç mimarlık, tasarım ve dekorasyon hizmetleri veren firmalar içinde Karakalem İç Mimarlık hayallerinizdeki tasarım ve dekorasyonlara imza atmaya devam ediyor.

Karakalem İç mimarlık, dekorasyon, proje, tasarım, 3d görsellerimizi biten ve devam eden projelerimiz görmek için tıklayınız

Güncel bir şekilde paylaşımlarımızı görmek için bizi sosyal medya üzerinden de takıp edebilirsiniz.