qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

Bakırköy İç Mimari Proje Tasarım  Ofisleri

Bakırköy İç Mimari Proje Tasarım  ofisleri içerisinde her zaman aranan bir marka olmuş Qarakelem İç Mimari Proje Tasarım  bugün yalnızca Türkiye değil aynı zamanda yurtdışında da pek çok projeye imzasını atmıştır. İç mimari tasarımda önemli olan konu geleceği görebilmektir. Çünkü geleceği görebildiğiniz kadar tasarımını üstlenmiş olduğunuz mekanı güzelleştirebilirsiniz. Biz başladığımız projede önce müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için hareket ederiz. Bunun içinde önce sizi dinler sonrasında tasarımlarımızı konuşturmayı tercih ederiz. Dekorasyonun başından sonuna kadar her zaman projenin içerisinde olarak uygulama sürecinin de takipçisi oluruz. Bir iç mimaride tasarım her ne kadar kusursuz olursa olsun yapılacak olan işçiliğin kalitesiz olması süreci de etkileyecektir. Biz bunun için başladığımız projelerin tamamında en iyisi olması açısından elimizden gelen tüm özveriyi de göstermeye çalışırız. İç Mimari Proje Tasarım  hassasiyet gerektiren bir konudur. bunun için tasarımı yapacak olan kişinin vizyonu çok önemlidir. Vizyon bizim işimiz diyerek başladığımız bu yolda daima en iyisini sunarak kaliteyi de siz değerli müşterilerimizin ayaklarına sereriz. Qarakelem İç Mimari Proje Tasarım  olarak biz Bakırköy İç Mimari Proje Tasarım  ofisleri içerisinde her zaman adımızdan söz ettirmeyi başarırız. Çünkü yaptığımız her proje kendi ayrıcalığını da ortaya çıkarır.  

Bakırköy İç Mimari Proje Tasarım 

Bakırköy İç Mimari Proje Tasarım  ofisleri tasarımı gerçekleştirirken öncelikli olarak sektöre veya evin konumuna göre hareket etmesi gerekir. Biz proje aşamasında bu hususa çok dikkat ederiz. Öncelikli olarak görmemiz gereken ya da öne çıkarılması istenilen alanların belirlenmesini sağlarız. Her mekanın kendince merkezi bir noktası vardır ve bu merkezden dışarı doğru bir tercih yaptığınızda da mekanın farklılığını öne çıkarmış olursunuz. . Kurgu ve düzen bizim başarımızı ve mutluluğumuzu öne çıkarırken her mekana yeni bir karakter ekleyerek bütünü temsil etmesini sağlarız. Üzerinde emek verdiğimiz tüm projelerin form ve fonksiyonlarını her aşamada sorgulamak bizim görevimizdir. Biz mekanlarda fazlalıklardan arındırılmış bir karakter oluşturur basit olmayan fakat yalın çözümlerle mekanların tasarımlarını gerçekleştiririz. 

Mekan dekorasyonu çok önemlidir ancak bu önemi de göz önüne çıkaran ancak iyi bir tasarımcıdır. mekanı en iyi şekilde işleyebilecek ve mekanın ihtiyacını belirleyecek olan bir tasarımcı nerede neyin kullanılması gerektiğini çok iyi bilir. Modern bir mimariyle projeye yaklaşarak bugünün beklentileri doğrultusunda hareket eder. Bugünü tasarlıyor olmak gelecekten kopmak demek değildir. Bunun için bugün tasarlamış olduğunuz mekanın geleceği de görebiliyor olması gerekir. Qarakelem İç Mimari Proje Tasarım  her projesinde bu ince çizgiye çok dikkat eder.

Bakırköy İç Mimari Proje Tasarım  Firmalarında Qarakelem İç Mimari Proje Tasarım  Farkı

İç Mimari Proje Tasarım  alanında bugüne kadar uygulamış olduğu her projede başarıya imzasını atan firmamız siz değerli müşterilerin beklentileri doğrultusunda tasarımlarını şekillendirir. Qarakelem İç Mimari Proje Tasarım  27 yıllık tecrübeye sahip olan güçlü bir markadır. Bugüne kadar onlarca projeye imza atarak tasarımdan uygulamaya projelerin içerisinde yer alırken geleceği tasarlıyor olmanın da azmini yaşar.  Profesyonel kadrosuyla Türkiye’nin her bölgesine taşımış olduğu hizmet kalitesini bugün yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da başarıyla taçlandırmıştır. 

Bizi Bakırköy İç Mimari Proje Tasarım  ofislerinden farklı yapan en önemli özelliğimiz işimize duymuş olduğumuz saygıdır. Biz önce dinleyip sonra tasarlayıp sonra projelendirerek uygulamaya geçiren bir ekibiz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Biz yaşam biçiminizi belirlerken aynı zamanda size oturmaktan keyif alacağınız alanlar yaratırız. 

Bakırköy İç Mimari Proje Tasarım  Firmaları

Bakırköy İç Mimari Proje Tasarım  firmaları arasında adımızdan çok fazla söz ettiriyor olmamızın en önemli nedenine baktığımız zaman profesyonel bir ekiple hareket ediyor olmamızın geldiğini görüyoruz. Nasıl bir mekanın tasarımı yapılacaksa sürecin planlaması ona göre belirlenecektir. Eğer yapacağımız tasarım bir villa ise o zaman süreci dışarıdan içeriye doğru yönlendirerek doğrudan mekanı ele alırız. Villa dekorasyonu bir bütün olmak zorundadır. İçeriyi ve dışarıyı ayrı ele aldığınız zaman göz zevkinin de bozulacağını düşünmeli ve tasarım sürecini genele kaydırmanız gerekir. Biz villa ya da diğer benzer projelerimizin tamamında Vizyona önem veririz. Çalışma arkadaşlarımızın tamamı kendi alanlarında en iyisi olduğundan dolayı sadece proje ve tasarım değil aynı zamanda uygulama aşamasında da başarılı sonuçlar ortaya çıkarırlar. Biz her zaman bu sektör içerisinde fark yaratan olmayı seçtik ve çizgimizi de ona göre belirledik.

Bakırköy ve İstanbulun bir çok ilcesinde hizmet veren Qaraqalem iç mimarlık iç mimari Proje tasarım ve uygulama alanında hizmet vermektedir.