Banyo Dekorasyon ve Tasarım Noktaları

Dekorasyon ve Tasarım

Evimiz her bölümünde planlama ve dekorasyonu önemli olduğu gibi Banyo Dekorasyonunda da dikkat edilmesi gerek önemli noktalar vardır. Öncelikle banyonuz yer tespiti dikkatle yapılmalıdır. Lavabo , küvet, duşa kabin ve klozet v.b. elemanlar için tesisat sistemlerinin yerleşimi çok önemlidir. Nasıl bir banyo hayal ediyorsanız ona göre bu planlama ve yerleşim tercihlerini doğru yapmalısınız.

Banyo Dekorasyonu Yapılırken

Banyo Dekorasyonu yapılırken, banyonuzun alanı büyük ise yerleşim tercihlerini dar alanlara göre daha kolay yapabilirsiniz. Çünkü büyük banyolarda klozeti uzak bir köşeye yerleştirebilir , Küvet, duş ve lavaboyu banyonun tam merkezine yerleştirebilirsiniz. Böylelikle istenen görüntüyü rahatlıkla elde edebilirsiniz.

İnsanların mutlu ve özgür hissettikleri temel yerlerin başında banyolar gelir. Mutluluğunuzu ve özgürlüğünüzü ışıklandırma ile arttırmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden banyolarınız da aydınlatmayı karakteristik özelliklerinize göre dikkate alarak yapmalısınız.

Banyolarda kendinizi rahat hissettirmek için kalabalıktan uzak durmak gerekiyor unutulmamalıdır ki sadelik her zaman ferahlık verir. Bu da havlu v.b. malzemelerin koyulacağı yerlerin önemini oldukça arttırıyor. Geniş bir banyonuz var ise dolap v.b. dekoratif ürünler kullanabilirsiniz. Fakat küçük bir banyonuz var ise estetik dekoratif raflar ve askılar kullanmalısınız.

Siz yinede işin uzmanına danışmak isteyebilirsiniz. Biliyorsunuz ki büyük tasarımlar uzman ve tecrübeli ellerden çıkar. Bu yüzden qarakalem iç mimarlık olarak hayaline ve arzu ettiğiniz dekorasyon ve tasarımlara bizim ile ulaşabilirsiniz

Yorumunu Bırak

Your email address will not be published.

TurkishEnglishArabic