Başakşehir İç Mimari Proje Tasarım Ofisleri

başakşehir iç mimarlık

Başakşehir İç Mimari Proje Tasarım Ofisleri

Qaraqalem  İç Mimari Proje Tasarım olarak ‘geleceği tasarlıyoruz’ sloganıyla hareket ediyoruz. Yaşam alanlarınıza değer katmayı hedefleyerek en uygun tasarım ve çözümleri sizlere sunmak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Sizden gelen talep üzerine yaşam alanlarınızın yepyeni bir tarz kazanması için projemizi 3D görünümünde size sunuyoruz. Projemiz sizin yapmış olduğunuz yorumlar sayesinde, zevk ve tercihlerinizin yön vermesiyle netlik kazanıyor. Tasarımdan başlayarak faaliyetlerimizin her aşamasında oluşabilecek bütün detayları üstleniyor size anahtar teslim etmeyi vaat ediyoruz. Sektöre dair yılların bize verdiği deneyim ve tecrübe ile mimari detaylar göz önünde bulundurularak sizin için en iyisini tasarlıyoruz. Çünkü bizim için en önemli faktör siz müşterilerimizin bizden memnun kalması. Bir işin sürdürülebilir olmasında performans olduğu kadar güvenirlilik ve yaratıcılıktan kaynaklanır. Yaratıcı fikirlerle eskiden tamamen uzaklaşarak yepyeni tasarımlar sunuyoruz.

Profesyonel ve işinde uzun yılların vermiş olduğu tecrübeye sahip olan ve bu sektörde uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimiz için en mükemmelini tasarlamaya devam ediyoruz.

başakşehir iç mimarlık

Başakşehir  İç Mimari Proje Tasarım Ofisi

İç Mimari Proje Tasarım sektöründe 27 yıldan bu yana İstanbul da birçok şube açarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışma alanlarımız sizden gelen talep ve istekler doğrultusunda farklılık gösteriyor. iç ve dış mekanlarınızın tasarımı, 3D çizimler, auta cad kısacası mimari bir dokunuş gerektiren bütün isteklerinizi gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız çalışmalarda bütün alternatifler göz önünde bulundurulup en uygun fiyatla işin size teslimi konusunda titiz davranırız. Kullanılan malzemenin hem size sağladığı yararını hem de bütçenize uygun olabilmesi konusunda çaba gösteririz. Sizin imkânlarınız doğrultusunda oluşturduğumuz tasarımlarda az maliyetle çok fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Yapı sektöründe her bütçeye uygun malzeme bulmak artık çok kolay. Bu nedenle düşük bir bütçeyle dekorasyonu yapılabilecek yaşam alanlarınız için de çok farklı tasarım modelleri bulunmaktadır. Sizin tercihiniz ne olursa olsun biz tasarımlarımızda yapmış olduğumuz sanatsal ve mimari dokunuşlarla isteklerinize en güzel şekilde cevap veriyoruz. Tasarımın başından uygulama ve teslim aşamalarına siz müşterilerimiz ile irtibat halinde olup sizin istediğiniz ölçüde projede yer alırsınız. Böylece işin her aşamasından haberdar olup içinize sinmeyen ya da sizi rahatsız eden bir durumun o