qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

Belçika Cafe Restaurant Tasarımı  

Belçika cafe restaurant tasarımı sadece bu işi bilen bir iç mimar tarafından tamamlanabilir. Tecrübeli ve bu işin uzmanı olan ekip proje ve uygulama konusunda kendisinden beklenileni yaparak muhteşem sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Cafe Restaurant tasarımı hazırlanırken kullanılan malzemelerin tamamının mekana uygun olması gerekir. Bunun yanı sıra otelin bulunduğu bölge ve kime hitap ettiği de önemli bir konudur. Bazı tarz restaurant müşteri seçerler dolayısıyla kaliteli ve standartları yüksek olan bir cafe restaurant düşünülüyorsa o zaman mutlaka tercihin uzmanından yana olması gerekir. Biz Kara Kalem iç mimarlık olarak sektör içerisinde projelendirmeden tutunda uygulanma aşamasına varıncaya kadar her zaman seçici olduk ve bu kalitemizi de tasarımını yaptığımız her cafe ya da restaurantta üst seviyede tutabildik. İç mimaride doğru yorumlayabilmek önemlidir. Bunun içinde tasarıma odaklanmak ve yapılan çalışmanın mekanın mimarisine uygun olması gerekir.  Bu alanda görevlendirilen her çalışan burayı sadece ticari bir alan değil aynı zamanda başarılı bir tercih olarak görmek zorundadır.

Tasarımda ucuza elde edilmiş bir sunum uygulama ekiplerinin dikkatinin de dağılmasına neden olabilir. Bunun için tasarımda herkes kendi üzerine düşeni en iyi şekilde yapmalı ve işini ciddiye almalıdır. Ortaya çıkacak olan hatlar mekanın tasarımını etkilerken hataya yer vermemek ise doğru bir gözle bakmakla mümkün olacaktır. Belçika modeli cafe ve restaurant tasarımı son zamanlarda dikkatleri kendi üzerine çekerken özellikle ülkemizde bu alanda ciddi yatırımlar yapıldığını da görebiliyoruz.

Belçika modelinde bu işi bilen tecrübeli kişilerle çalışmak hatanın ortadan kaldırılması ve mekanın görünümünün daha da farklı olmasını sağlayacaktır. Biz sektör içerisinde yıllarını vermiş bir marka olarak başladığımız işi en güzel şekilde neticelendirmek adına proje öncesinde hazırladığımız sunumla nasıl bir çalışma ortaya çıkacağını da gösteririz.

 

Belçika Villa Tasarımı 

Belçika villa tasarımı mekan konusunda seçici olanların tercihi olurken bu alanda iyi bir firma seçebilmekte projeden beklenilenin alınabilmesi anlamına gelecektir. Türkiye’de iç mimari ve mimari alanda hizmet veren firma sayısının fazla olduğunu biliyoruz. Ancak önemli husus sizin seçtiğiniz firmanın sizin hayalinizi gerçeğe nasıl dönüştürebileceği konusundadır. Villa tasarımının en önemli özelliğinin başında tasarım lüks olması gerekliliğidir. Sıradan yapılan bir villa her ne kadar güzel olduğu düşünülüyor olsa da yine de beklenileni kesinlikle veremeyecektir. Dolayısıyla bu da villanın istenilen güzellikte olmayacağı anlamına gelir. İç mimaride detaylar önemli bir konu ve mimarın detaylardan yola çıkarak villaya bir kimlik kazandırması gerekir. Villa tasarımında kimlik çalışması yapılırken öncelikli olarak konseptin belirlenmesi şarttır. Konsept belirlendikten sonra mekanın dokusuna uygun bir çizim de projenin planlı bir şekilde başlamasını sağlar. Kara Kalem sizin hayal ettiğiniz villa tasarımını yaparken beklentilerinizin tam karşılığını size sunabilecektir. Doğru yaklaşım uzman bir ekip bu işin tamamlanması noktasında size büyük avantaj sağlayacaktır.

Elbette ki villa tasarımında seçim yapılacaksa önceliğiniz o firmanın öz geçmişini doğru bir şekilde incelemek olmalı. Daha önce nasıl villa projelerine imza atmış ve ortaya çıkan sonuçlar nasıl değerlendirilmiş. En güzel öneri görsel olacaktır. Bunu için size firmanın anlattıklarından değil yaptıklarından yola çıkarak hareket etmeniz doğru olacaktır. Müşteri memnuniyeti tasarımda önemli bir adımdır. Biz bugüne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk ve tutmaya da devam ediyoruz. Amacımız daha güzel bir villada oturmanızı sağlarken konuklarınızı, ailenizi huzurlu ve tam bir konfor içerisinde rahat ettirmektir.

Belçika Ofis Tasarımı

Belçika ofis tasarımı konusunda parlayan bir yıldız olarak gösterilen Kara Kalem İç mimarlık dinamik ve uyum içerisinde profesyonel bir ekiple hareket eder ve tamamladığı işlerin tamamının altına kendi imzasını atar. Bunun için bu zamana kadar yapılan her projemizi alnımız ak bir şekilde referans olarak gösterebiliriz. Biz diyoruz ki bir firmanın kalitesi yaptığı işten bellidir. Bunun için bizim daha önceki yaptığımız işler kalitemizi ortaya koyacaktır.

Modern mimarinin sınırlarını zorlayan ekip gelişen dünyanın yeni trendlerini yakından takip ederek hemen entegre olması ile başarısının sırrını ortaya koymakta aslında. Mimari çözümler için ilk olarak başvurulacak firma desek abartmış olmayız.

Belçika ofis tasarımı konusunda da ev, villa ve mağaza dekorasyonun da olduğu gibi iddiasını sürdüren markamız yaşam alanınızda en güzel tasarımı uygularken işinin ehli olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.