qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

Beşiktaş İç Mimari Proje Tasarım Ofisleri

Günümüz de artık dekorasyon her ortama girmiş durumda Pek çok insan evinde, işyerinde ya da cafelerinde kaliteli tasarımlarla zevkli işler ortaya çıkarmaya çalışıyor. Evet dekorasyon tamamlandığında her ne kadar güzel ve yaratıcı bir sunum ortaya çıkmış olsa da yapım süresinin de zor olduğunu çok iyi biliyoruz. Ancak yaptığı işin farkında olan firmalar da tasarım ve uygulama sürecini en iyi şekilde tamamlayacaktır. QaraQalem İç Mimari Proje Tasarım bu alanda İç Mimari Proje Tasarım ofisleri içerisinde tasarımdan uygulamaya en iyi çözümleri sunabilen bir markadır. Mekanlarına farklılık getirmek isteyenlerin ilk tercihi olan firmamız bu zamana kadar pek çok uygulamaya da imzasını atmıştır. Cafe dekorasyonu, işyeri dekorasyonu, mağaza dekorasyonu gibi alanlarda farklı çalışmalara imza atarak en iyi çözümleri sunan firmamız sadece kendi zevkini değil müşterilerinin beklentilerini de ön planda tutacaktır. 

Beşiktaş iç Mimarlık

İç Mimari Proje Tasarım firmaları içerisinde başarısından her zaman söz ettirmiş olan firmamız rakipleri arasında da ilk tercih olarak karşımıza çıkıyor. Cafe dekorasyonunda farklılık isteyenlerin tercihi olarak bilinen firmamız sizi alışık olduğunuz dekorların çok daha ötesine taşıyacaktır. İnsanlara farklı dekor alanları sunmak bizim işimiz ve sunduğumuz alanlarda her zaman en iyisi olması içinde elimizden geleni yaparız. Duvarlardan zemine, tavandan, aydınlatmaya kadar dekorasyon alanında her zaman en iyisi olabilme hedefini sürdürerek başarılı sunumlara da imza attığımızı çok iyi biliyoruz. Biz markasına güvenen ve tasarımlarıyla her zaman bir adım önde olmayı kendisine ilke edinmiş olan bir markayız. Profesyonel bir ekiple başladığımız her projeyi yine aynı profesyonellikle tamamlarız. Cafe dekorasyonunda fark yaratıyor olmak daha fazla müşterinin de dikkatinin bu alana çevrilmesini sağlayacaktır. İnsanlar tarafından tercih edilir olmanın vermiş olduğu haklı gurur ise sizi kendi sektörünüzde çok kısa sürede bir numaraya kadar çıkaracaktır. Cafe dekorasyonunda mekanın şıklığı sunumla birleştiğinde incelik isteyen bir işçilikte tamamlanmış olur. Mekan içerisinde duvarların şıklığı ve masalardan tutunda asılacak tablolara varıncaya kadar her şeyin bir bütün halinde olması önemlidir.  

Lüks Salon Tasarım

 

Beşiktaş İç Mimari Proje Tasarım Firmaları

Eğer yaşam alanlarınızda iddialı bir şeyler yapmak istiyorsanız o zaman mutlaka işi bilen bir iç mimarla çalışmak zorundasınız. İç mimar sizin beklentilerinizi göz ardı etmeden zamanın da modasına uygun olan tasarımlarla sizi fark yaratacak olan bir mekana kavuşturacaktır. Sizin istekleriniz her ne kadar göz ardı edilmiyor olsa da taleplerinizdeki açıkların kapatılması da yine iç mimarın görevi olacaktır. Seçtiğiniz iç mimarın kapasitesi sizin her türlü isteğinizi karşılayacak düzeyde olması gerekir. 

Cafe ve restoran dekorasyonunda genelde modern tasarımlar kullanılmaktadır. Özellikle de restoran tasarımlarını ele alacak olursak modernizmin daha da öne çıkması gerekir. Çünkü masa üzerinde durması gereken örtüler ve bu örtülerin üzerindeki çatal, bıçak her bakımdan mekanın zerafetini öne çıkaracağından dolayı zenginliği de simgeleyecektir. Cafe ve restoran dekorasyonunda farklı örneklerden yola çıkarak hazırlanmış olan bir tasarımın çok daha dışında kendi kimliğinizin bürünmüş olduğu mekanlar oluşturabilmekte sizin farkınızı ortaya koyacaktır. Beşiktaş İç Mimari Proje Tasarım ofisleri arasında her zaman seçilen bir marka olabilmenin de haklı gururu bizi her zaman daha da çok isteklendirmiştir.

Beşiktaş İç Mimari Proje Tasarım Firmalarında QaraQalem İç Mimari Proje Tasarım farkı

İç Mimari Proje Tasarım alanında bugüne kadar uygulamış olduğu her projede başarıya imzasını atan firmamız siz değerli müşterilerin beklentileri doğrultusunda tasarımlarını şekillendirir. QaraQalemİç Mimari Proje Tasarım 27 yıllık tecrübeye sahip olan güçlü bir markadır. Bugüne kadar onlarca projeye imza atarak tasarımdan uygulamaya projelerin içerisinde yer alırken geleceği tasarlıyor olmanın da azmini yaşar.  Profesyonel kadrosuyla Türkiye’nin her bölgesine taşımış olduğu hizmet kalitesini bugün yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da başarıyla taçlandırmıştır. 

Bizi Beşiktaş İç Mimari Proje Tasarım ofislerinden farklı yapan en önemli özelliğimiz işimize duymuş olduğumuz saygıdır. Biz önce dinleyip sonra tasarlayıp sonra projelendirerek uygulamaya geçiren bir ekibiz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Biz yaşam biçiminizi belirlerken aynı zamanda size oturmaktan keyif alacağınız alanlar yaratırız. 

Beşiktaş ve İstanbulun bir çok ilcesinde hizmet veren Qaraqalem iç mimarlık iç mimari Proje tasarım ve uygulama alanında hizmet vermektedir.