qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

Beykoz İç Mimarlık Ofisleri

Dekorasyonda fark yaratmak bizim işimiz diye başladığımız iç mimaride mekanınız hangi özelliğe sahipse ona göre projelendirilir. İster ev dekorasyonu olsun isterseniz mağaza dekorasyonu uygun çözümler hazırlanarak daima kaliteli sunumlar hazırlarız. Dekorasyonun başlangıcından sonuna kadar geçen sürecin zahmetli oluşu aynı zamanda insanların beklentisinin de yüksek olması seçilecek olan firmanın başarısını da etkileyecek olan faktörlerdir. Bunun için mekan sahibi dekorasyonu yapacak olan firmadan yüksek beklentiye sahiptir. QaraQalem iç mimarlık bu alanda Beykoz iç mimarlık ofisleri içerisinde tasarımdan uygulamaya en iyi çözümleri sunabilen bir marka olarak karşımıza çıkarken sahip olduğunuz mekanda da daima yeniliklerin uygulayıcısı olmuştur. Firma olarak Cafe dekorasyonu, işyeri dekorasyonu, mağaza dekorasyonu gibi alanlarda pek çok uygulamaya imza atarak en iyisi olması için elimizden geleni yaptık.

Beykoz iç Mimarlık

Beykoz İç mimarlık firmaları içerisinde her zaman adından çok fazla söz ettirmiş olan firmamız diğer iç mimarlık firmaları arasında da ilk tercih olmayı başarmıştır. Ev ya da mağaza dekorasyonunda farklılık isteyenlerin tercihi olarak bilinen markamız siz değerli müşterilerinin beklentilerinin çok daha üzerinde bir mekana kavuşmasını sağlayacaktır. Siz değerli müşterilerimize şık mekanları sunmak bizim işimiz ve üstlendiğimiz her projede de en iyisi olması için elimizden geleni yaparız. Duvarlardan zemine, tavandan, aydınlatmaya kadar dekorasyon alanında her zaman en iyisi olabilme hedefini sürdürmüş ve uygulama aşamasında da başarıya imza attığımızı çok iyi biliyoruz. Biz çalışan her personeline güvenen ve tasarımlarıyla her zaman bir adım önde olmayı kendisine ilke edinmiş olan bir markayız.

Uzman bir ekiple giriştiğimiz her projeyi özenle tamamlarız. Mağaza dekorasyonunda fark yaratıyor olmak daha fazla müşterinin de dikkatinin çekebilmek önemlidir. Müşterilerinizin nezih bir ortamda alışveriş yapıyor olmasını sağlamak sizin bakış açınız ve bizim tecrübemizle mümkün olduğunu biliyoruz. Bunun için mağazanızda olması gereken her şeyin de en güzel halinin sunulmasına özen gösteririz.  Mekan içerisinde duvarların şıklığı kadar her şeyin bir bütün halinde olması önemlidir.

Lüks Salon Tasarım

Beykoz İç Mimarlık Firmaları

Dekorasyon iç mimaride önemli bir konu ve güzel sonuçlar ortaya çıkarmak istiyorsanız öncelikli olarak geleceği görmeniz gerekir. Bugünün tarzı, dünün tarzı ve geleceğin tarzına hakim olan bir iç mimar size nasıl bir sunum yapacağını çok iyi bilir. Biz bugünün modasını belirlerken gündemde nelerin olup bittiğini de çok iyi biliriz. Yaptığımız çalışmalarımızın tamamını geleceğe uydurabilmek ve bugünden kopmamak gerektiğinin bilinciyle hazırlarız. Biz sizden gelen taleple birim tecrübemizi birleştirip sonuca öyle odaklanan bir markayız

Restoran dekorasyonu önemli olduğu kadar özel bir çalışma isteyen tasarım sürecidir. Modern mimaride iç tasarımı planlarken mutlaka doğru adımı atmak gerekir. Biz müşterilerimizin restoranlarını tasarlarken aynı zamanda müşteri beklentilerini de olaya dahil ederiz. Her zaman güvenli ortamlar oluştururken aynı zamanda mekan içerisinde de müşterilerin rahat edebilecekleri alanların oluşturulmasını sağlarız. Restoran tasarımında yemek yenilecek alanların yanı sıra çocuklu aileleri de düşünerek onlarında rahat edebilmesi için çözümler üretiriz. Çocuk oyun alanları, tuvaletler ve yemek alanları hepsi bir bütün halinde projelendirilerek en doğru ve en iyi çözümde geliştirilmiş olur.

Beykoz iç mimarlık Firmalarında QaraQalem İç mimarlık farkı

İç mimarlık alanında bugüne kadar uygulamış olduğu her projede başarıya imzasını atan firmamız siz değerli müşterilerin beklentileri doğrultusunda tasarımlarını şekillendirir. QaraQalem iç mimarlık 27 yıllık tecrübeye sahip olan güçlü bir markadır. Bugüne kadar onlarca projeye imza atarak tasarımdan uygulamaya projelerin içerisinde yer alırken geleceği tasarlıyor olmanın da azmini yaşar.  Profesyonel kadrosuyla Türkiye’nin her bölgesine taşımış olduğu hizmet kalitesini bugün yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da başarıyla taçlandırmıştır.

Bizi Beykoz iç mimarlık ofislerinden farklı yapan en önemli özelliğimiz işimize duymuş olduğumuz saygıdır. Biz önce dinleyip sonra tasarlayıp sonra projelendirerek uygulamaya geçiren bir ekibiz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Biz yaşam biçiminizi belirlerken aynı zamanda size oturmaktan keyif alacağınız alanlar yaratırız.

Beykoz ve İstanbulun bir çok ilcesinde hizmet veren Qaraqalem iç mimarlık iç mimari Proje tasarım ve uygulama alanında hizmet vermektedir.