Cafe Tasarımı

Cafe Tasarımı İç Mimarlık Ofisi

Gıda sektöründe hizmet veren bir cafe işletmeyi amaçlıyorsanız ve bu sektöre yabancıysanız öncelikle dikkat etmeniz gereken unsur cafenizi doğru şekilde tasarlayıp dekore etmektir. İnsanların keyifli vakit geçirip stres atmayı hedefleyerek geldikleri bu mekânlar deyim yerindeyse kusursuz olmalıdır. Yani müşterinin gözüne takılabilecek en ufak bir kusur sizin karınızı olumsuz yönde etkileyecektir. İnsanlar günlük hayatlarında birçok yerde bulunurlar fakat ihtiyaçlarını karşılamak için gittikleri bir marketin tasarımına önem vermezken, dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek için gittikleri cafe de mükemmel tasarıma önem verirler. Bu nedenle cafe tasarımı üzerinde titizlikle durulması gereken bir konudur. İşletmenizden maksimum verim elde edebilmek için sunduğunuzun hizmetin kalitesinin yanında bu hizmetin verildiği alanında kusursuz şekilde tasarlanmış olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

Cafe tasarımı yaparken hitap edilen kesime cevap verebilen bir dekorasyon planlanmalı ve müşterinin dikkatini en güzel şekilde çekebilen tasarım oluşturulmalıdır. Aksi takdirde verdiğiniz hizmet ve sunduğunuz imkânlar ne kadar güzel ve kaliteli olursa olsun müşterinin dikkatini üzerinize çekemediğiniz sürece eksik kalmaya mecbur kalırsınız. Çünkü insanlar için bir albenisi olan mekânlar daha fazla müşteri çekmeyi başarmıştır. Bu anlamda insanların hoşuna gidebilecek bir ortam hazırlamak gerekmektedir. Bunun için işyerinizde görsel bütünlüğün oluşmasını sağlamanız gerekmektedir. Tasarımda kullanılacak olan dekorun uyumlu bir şekilde planlanarak nezih bir ortam hazırlamanız sonucu müşterilerinizin memnun kalarak sizden ayrılmasını sağlamış olursunuz.

Cafe Tasarım Modelleri

cafe tasarımı yapan firmalar

Siz müşterilerimizden gelen talepler yönünde cafe tasarımı yapmaktayız. Tamamen sizin istek ve arzularınıza bağlı kalınarak modern ya da klasik cafe tasarımı yapmaktayız. Yine sizin isteğinize göre hiç denenmemiş sıra dışı tasarımlarla farklı bir bakış yakalamanıza yardımcı olmaktayız. Bu aşamada sizin isteklerinize bağlı kalarak uygun ve en güzeli için çaba sarf etmekteyiz. Kullanılacak ürünün size sağlayacağı yarardan ya da ne tür malzeme ile başarılı bir tasarım oluşturulacağı konusunda sizleri en güzel şekilde aydınlatmayı görev biliriz. İstediğiniz tasarımı biz projelendirerek size sunmaktayız. Bu aşamada fikir alışverişi içerisinde olup size ve müşterilerinize en fazla yarar sağlayacak olan tasarımı ortaya çıkarmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Tamamen sizi ve hayal dünyanızı yansıtacak olan tasarımın bittiğinde nasıl bir görünüme sahip olacağını size 3D çizimler yaparak gösterip, beğenmediğiniz ya da değişmesini istediğiniz bölümleri daha net olarak belirleme imkânı sunmaktayız. Böylelikle sonradan görmekten memnun kalmayacağınız bir tabloyla karşılaşmanızın