qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

Çekmeköy İç Mimari Proje Tasarım Ofisleri

Çekmeköy İç Mimari Proje Tasarım ofisleri içerisinde tasarımdan dekorasyona varıncaya kadar pek çok konuda hizmet veren firmamız sizin hayallerinizdeki yapıları inşa ediyor. Amacımız her zaman en iyisinin olmasını sağlamakken daima güvenilir olmasına da özen göstermektir. Biz bugüne kadar sektör içerisinde pek çok yapının tasarımını yaptık ve üstlendiğimiz her tasarımda da beklentinin çok daha üzerinde olumlu sonuçlar aldık. Ofis, Villa, Mağaza, kafe, restoran, otel, sosyal tesisler gibi yaşam mekânları için yapı kalitesi ile birlikte göze hoş gelen görsellik önemli hale geldi. 

İnsanlar artık eskiden olduğu gibi basit düşünmüyor ve düşünmek istemiyor. Herkesin bir hayali var ki o da estetik, kullanışlı ve yaşanılabilir alanlar olmasıdır. kendi zevkiniz ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanacak olan bir yaşa alanı da sizi olduğunuzdan çok da mutlu bir hale dönüştürecektir. Biz QaraQalem İç Mimari Proje Tasarımolarak mekan içi kullanılan mobilyalardan tutun aksesuarlar modellerine ve renklere özenle seçiyor ve zevkle kullanabilecekleri yaşam alanları yaratmaya çalışıyorlar. İstenilen bu talepler doğrultusunda İç Mimari Proje Tasarım ve dekorasyon yapan firmalar hızlı bir şekilde artışa neden oldu.

Çekmeköy iç Mimarlık

Başladığımız bir projede başarımızı ortaya koyabilmek için sürece en iyi şekilde odaklanılmaya çalışılır. Proje tasarımlarının yapılabilmesi için önceden mekan içerisinde gerekli incelemeler ve ölçümlerin yapılması gerekir. İç mimari de fiyatlar öyle günü birlik ortaya çıkmaz. Dolayısıyla hepimizin hedefinde de kaliteyi ve yenilikçi vizyonu yakalayabilmek vardır.  Çekmeköy İç Mimari Proje Tasarım ofisleri arasında hizmet veren firmamız her yaşam alanı için size özel, özgün ve sizi tamamlayacak tasarımları görseller ile size sunuyoruz. Yaptığımız konutların tamamı önce aile için düşünülmüştür. Dolayısıyla asıl mesele şudur ki sizi bırakacak olan insanlara memnuniyet sağlayabilmelisiniz.  Biz QaraQalem İç Mimari Proje Tasarımolarak ofis, kafe, mağaza, restoran, sosyal tesisler, hastane vb. gibi mekânlar için dekorasyonunda önce müşteri beklentilerini ve nasıl bir mekân hayal ettiklerini öğreniyoruz.

Çekmeköy İç Mimari Proje Tasarım Firmaları

Firmamız bünyesine çalışan personellerimizin tamamı bilgisayar teknolojisine hakimdir ve neler yapması gerektiğini çok iyi bilirler. Modelleme aşamasında üç boyutlu tercihler düşünülürken aynı zamanda şunu da söylemek gerekiyor ki kullanılacak olan malzemelerin en iyisi olması gerekir. İç Mimari Proje Tasarım ve Dekorasyon konusunda çıkan en son yenilikleri takip ediyor ve kendi yorumlarımızı da içine katıyoruz. Yılların verdiği İç Mimari Proje Tasarım ve dekorasyon konusunda ki tecrübemiz ile Çekmeköy İç Mimari Proje Tasarım firmaları arasında daima yenilikleri uygulayan lider firmalardan biriyiz.

Çekmeköy İç Mimari Proje Tasarım Firmalarında QaraQalem İç Mimari Proje Tasarım Farkı

Çekmeköy İç Mimari Proje Tasarım ofisleri içerisinde markamız kendisini ön plana çıkarırken her zaman estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de

Çekmeköy iç mimar ve dekorasyon hizmetleri veren firmalar arasında hayalleri gerçeğe dönüştüren başarılı tasarımlara imzamızı atarız. Tasarımını üstlenmiş olduğumuz Ev, villa, ofis, mağaza, cafe, restoran, otel ve benzeri diğer yaşam alanlarının kalitesini ön plana çıkarabilmek için görselliği ön plana çıkarırız. İnsanlar yaşam alanlarının daha estetik ve daha kullanışlı olmasını tercih ediyor ve bunları da kendi kimliklerini ön plana çıkararak uygulamaya çalışıyor. Biz mekana hayat verirken bu özellği göz önünde bulundurur ve her yapının kendi kimliğinin olmasına özen gösteririz. Yaptığımız hiçbir tasarım bir diğerinin aynısı olmazken hepsinin kendine has bir dokusu ve gösterişi vardır. Mekan içerisinde kullanmış olduğumuz renkler ve tarzlar yapının kimliğini ön plana çıkarırken bizi de kendi sektörümüz içerisinde aranılan bir marka haline dönüştürür. Çekmeköy İç Mimari Proje Tasarım ofisleri içerisinde kendi bilgi birikimi, deneyimi ve İç Mimari Proje Tasarım alanındaki son yenilikleri, müşterilerin zevkleri, beklentileri ve ihtiyaçlarıyla buluşturmaya özen gösteririz. Yaşam tarzına uygun, klasik ya da modern dekorasyon tercihlerine göre konfor sağlayacak ve estetik kazandıracak projeler hazırlarız.

Çekmeköy ve İstanbulun bir çok ilcesinde hizmet veren Qaraqalem iç mimarlık iç mimari Proje tasarım ve uygulama alanında hizmet vermektedir.