Çekmeköy İç Mimarlık

 

Çekmeköy iç mimarlık, tasarım ve dekorasyon hizmetleri veren firmalar içinde Karakalem İç Mimarlık hayallerinizdeki tasarım ve dekorasyonlara imza atmaya devam ediyor.

Çekmeköy İç Mimarlık, Dekorasyon & Tasarım

Ofis, Villa, Mağaza, kafe, restoran, otel, sosyal tesisler gibi yaşam mekânları için yapı kalitesi ile birlikte göze hoş gelen görsellik önemli hale geldi. Herkes yaşam alanlarında artık daha fazla estetik, kullanışlı ve yaşanabilir olmasını istiyor. Kendi zevklerine ve yaşam tarzlarına uygun dekorasyon ve tasarım fikirleri arıyorlar. Mekan içi kullanılan mobilyalardan tutun aksesuarlar modellerine ve renklere özenle seçiyor ve zevkle kullanabilecekleri yaşam alanları yaratmaya çalışıyorlar. İstenilen bu talepler doğrultusunda iç mimarlık ve dekorasyon yapan firmalar hızlı bir şekilde artışa neden oldu.

Proje tasarımlarından önce yapılacak mekânlarda gerekli ölçümler ve incelemelerde bulunuyoruz ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerini öğreniyoruz. Çekmeköy İç mimarlık ve dekorasyon hizmetlerinde her yaşam alanı için size özel, özgün ve sizi tamamlayacak tasarımları 3d görseller ile size sunuyoruz. Konutlarda aileler için uygun tarzlarda, Retro ve ya modern dekorasyon tercihlerine göre konfor ve estetik kazandıracak projeler hazırlıyoruz.

 Ayrıca Ofis, kafe, mağaza, restoran, sosyal tesisler, hastane vb. gibi mekânlar için dekorasyonunda önce müşteri beklentilerini ve nasıl bir mekân hayal ettiklerini öğreniyoruz.

Çekmeköy Mutfak Dekorasyonu

Teknik çizim ve 3 boyutlu modelleme yaparak 3 boyutlu görsellerini müşterilerimize uygulama yapılmadan yapılmış bir şekilde nasıl görüneceğini gösteriyoruz. Tüm detayları birlikte değerlendirip malzeme seçimine geçiyoruz. Seçilen doğru malzemenin en uygun fiyatlarda alınması konusun da müşterilerimiz ile birlikte hareket ediyoruz. İç Mimarlık ve Dekorasyon konusunda çıkan en son yenilikleri takip ediyor ve kendi yorumlarımızı da içine katıyoruz. Yılların verdiği iç mimarlık ve dekorasyon konusunda ki tecrübemiz ile Çekmeköy iç mimarlık firmaları arasında daima yenilikleri uygulayan lider firmalardan biriyiz.

Dış cephe ve duvar dekorasyon ve tasarımları alanlarında da çalışmalarımız mevcuttur.

Mekânınızda ki hayal ettiğiniz değişimi Çekmeköy dekorasyon firmaları arasında tercih sebebi olan Karakalem İç Mimarlık firmamız gerçekleştirecektir. Proje, Tasarım ve Dekorasyon uygulamalarının her aşamasında siz değerleri müşterilerimizin memnuniyeti ve arzusu bizim için çok önemlidir. Çevreye saygımız ve duyarlılığımız, zamanında teslimat ve uygun fiyatlar çalışma ilkelerimizin en başında gelmektedir.

Karakalem İç mimarlık, dekorasyon, proje, tasarım, 3d görsellerimizi biten ve devam eden projelerimiz görmek için tıklayınız.

Güncel bir şekilde paylaşımlarımızı görmek için bizi sosyal medya üzerinden de takıp edebilirsiniz.