pratik dekorasyon

En Ucuz ve Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri

Evinizin duvarlarında iz bırakmak istemiyorsanız veya kiracı olduğunuz için evin duvarlarına zarar vermemeniz gerekiyorsa, pratik dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

En Ucuz ve Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri

Geçici oturuyor olsanız bile evi nasıl istiyorsanız öyle dekore etmek isterseniz bunu pratik dekorasyon fikirleriyle sağlayabilirsiniz. Eşyalara çok fazla para harcamak istemiyor musunuz? O zaman eşyalarınızı kendiniz tasarlamalısınız. Bir takım alınca içinde sizin ihtiyacınız olmayan şeyler bile bulunuyor ve siz bunlara fazlaca para vermek zorunda kalıyorsunuz.

pratik dekorasyon

Örneğin yemek masası mı istiyorsunuz? Evinizde bunlara uygun eşyaları belirleyip kendi masanızı yapabilirsiniz. Aynı şey orta sehpa için de geçerli. Salonunuz küçükse, salonda yer açabilmek adına masa veya sehpanın altını depolama alanı olarak kullanacağınız şekilde tasarlayabilirsiniz. İşte pratik dekorasyon tam da bunlar için var. Evinizdeki eşyalardan sıkıldınız mı? Onları boyamayı deneyin. Bu işi yaparken eğleneceksiniz. Aynı zamanda büyük bir masraftan da kaçınmış olursunuz. Almak istediğiniz parçalar olursa, bunları spotçulardan seçebilirsiniz. Sadece seçeceğiniz parçaların birbiriyle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Oturduğunuz salon açık planlı olabilir. Mesela oturduğunuz odayla mutfak bir olabilir ya da arkadaşlarınızla ortak kullanımlı bir alana sahip olabilirsiniz. Bu durumda kendinize özel bir alan ayırtmak istiyor ve duvar örmeyi düşünüyorsanız, ilk önce pratik dekorasyon ne diyor buna bakmalısınız.  Portatif bir duvar oluşturabilirsiniz. Belli şekillerde çerçeveler elde edip bu duvar için bunu kullanabilir ve bir marangozdan da yardım alabilirsiniz. Hatta bu portatif duvarın altına tekerlekler montajlayarak istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.

pratik dekorasyon
Modern Salon Tasarımı Nasıl Olmalı?

Duvarlarınızdan sıkıldınız mı ya da kiracı olduğunuz için duvarlara dokunamıyor musunuz? O zaman pratik dekorasyon fikirlerinden duvar kağıdını uygulayabilirsiniz. Kimsenin yardımı olmadan kolayca yapıştırabilirsiniz. Duvarlarınızda herhangi bir iz veya leke yapmayacaktır. Üstelik istediğiniz zaman çıkarıp başka yüzeyler için kullanmanızda bir sakınca yoktur. Eğer bütün duvarlara duvar kağıdı uygulamak sizin için zorsa, bir marangozdan paneller alabilir ve seçtiğiniz duvar kağıtlarını bunun içine yerleştirebilirsiniz. Bu panellere tablo haline getirerek duvarlarınızda sergilemek evinize modern bir hava katacaktır.

Bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, Qaraqalem İç Mimarlık Ofisi sayfamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorumunu Bırak

Your email address will not be published.

TurkishEnglishArabic