qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

Ev – Konut Dekorasyonu İç Mimarlık Firmaları

Benna İç Mimarlık olarak farklı anlarda tasarlayarak uygulamış olduğumuz projeler beraberinde tecrübe ve deneyimi getirmiştir. Firmamız çağın gerektirmiş olduğu yeni mimari tasarımlarla yoluna devam ederken her yeni projede ayrıntılara dikkat etmiş ve hiçbirşeyi göz ardı etmeden ince eleyip sık dokumuştur. Ev konut dekorasyonu iç mimarlık firmaları arasında başarılı çalışmalara imza atarak varlığını her zaman sürdürmenin haklı gururuyla Türkiye’nin en iyi iç mimarlık şirketi olarak da yerini almıştır.

Benna iç mimarlık araştırmacı ve gelişime her zaman açık olmanın yanı sıra yenilikli ve analitik düşünme becerisine sahiptir. Her zaman çözüm odaklı projelerle bir marka olarak kalite değerini benimseyerek tasarım çıtasını da her daim yükseltmeyi başarmıştır. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır bunun içinde konut sahiplerinin beklentilerine yanıt verebilmek, yapının kalitesini öne çıkarmak için çalışırız. Bizim en önemli sermayemiz nitelikli insandır. Dolayısıyla bu da bizi her zaman bir adım öne çıkarmayı sağlamıştır. Mimaride tercihimiz doğallık, doğa ve insan merkezli bir yaklaşımdır. Bunun içinde tasarımını yaptığımız konutların tamamı doğa ve çevre dostu demek yerinde olacaktır.

Ev – Konut Dekorasyonu İç Mimari Tasarım

Benna İç mimarlık olarak çağdaş ve geleneklerimize uygun modern tasarımları bir araya harmanlayıp kaliteli eserler ortaya çıkarırız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için şirket profili anlamında önemlidir. Gücümüzü sizden alırken sizin de düşlediğiniz güzellikleri ön plana çıkarmayı hedefler ve yaptığımız konutlara estetik katmayı tercih ederiz. Biz gerçek çalışma potansiyelimizi yansıtarak en iyiler ortaya çıkarmak için çalışırız.

Ev – Konut Dekorasyonu

Yılların bize katmış olduğu deneyim ve tecrübeyle birlikte çalışma sahamızda her zaman bir adım önde olmayı başardık. Ekip olarak yaptığımız çalışmalarımız sürekli değişen referanslarla da gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Biz referans olarak gösterilme çabasında yenilikçi girişimlerin habercisi olarak müşterilerimize daima güzellikler sunabiliriz. Geniş müşteri portföyü ile sürekli iletişim kurup onların istemiş oldukları çalışmaları, olması gereken mimari çizgilere ulaştırmayı hedef haline getirmiş ve çalışmalarını aynı özveri ile teslim etmiştir. Teslim ettiği çalışmalar müşterileri tarafından büyük beğeni bulmuş ve övgüyle bahsedilmiştir.

Ev – Konut Dekorasyonu Danışmanlığı

Kurulduğumuz günden bugüne kadar her zaman kaliteli hizmet sunmuş ve farklı tasarım konseptleriyle de yapıların aranan bir numarası haline geldik. İç mimari sektöründe güçlü bir marka olmamızın yanı sıra insanların öncelikli olarak tercihi olabilmeyi de doğru çözümlerimiz sayesinde yapabildik. Mimaride tasarım gözü ve yararıcılık çok önemli bir konudu. Biz bahsettiğimiz gibi Türkiye’nin her yerine kaliteli hizmetimizi sunabiliriz.

Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim

Hayalini kurduğunuz yapıları, tasarımları bize anlatın biz onları bir hayal olmaktan çıkararak sizi daha güçlü bir noktaya taşıyalım. Firmamız yalnız konut mimarisinde değil aynı zamanda mağaza, villa ve diğer konseptlerle de en güzel sunumları gerçekleştirmektedir. Kaliteli hizmeti, ürün çeşitliliği, kapasitesi ve koordinasyon kabiliyetiyle hizmet verdiği iç mimarlık sektörünün güçlü bir firması aynı zamanda yaşam ve iş alanlarına değer katmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmuştur. Yaratıcılığı ve estetik anlayışının yanında projelerindeki koordinasyonu, tecrübesi, ekip çalışması, hızı ve bütçe yönetimi ile daima müşterilerinin takdirini kazanmıştır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Her gün büyüyen bir ekiple birlikte çanta dolusu fikirlerle size geliyoruz. Yapmamızı istediğiniz projenin ana fikrini bize anlatmanı yeterli olacaktır. Biz bu işlem sayesinde sizin hayalinizi gerçeğe dönüştürürken şuna dikkat ederiz.

  • Proje tasarım ve uygulaması
  • İç mimari danışmanlık hizmeti
  • Proje yönetimi
  • Proje danışmanı
  • Uygulama Kontrolörlüğü ve Uygulama Yönetimi
  • Peyzaj
  • Zincir
  • 7/24 destek

Biz 25 yıldır Türkiye’nin pek çok noktasına hizmetini taşıyan önceliğini müşteri memnuniyetine vermiş, Ofis cafe restaurant mağaza ev konut villa gibi birçok büyük projeye imza atmış bir firmamız. Size geleceği taşıyoruz sloganıyla çıktığımız bu yolda her zaman en iyisini ve en kalitelisini sunabiliriz.

Ev – Konut Dekorasyonu, Ev – Konut iç tasarımı ve Proje Çizimi Konusunda İstanbul ve Türkiyede Bir çok Projeye İmza Attık. Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.