İç Mimarlık Firmaları

İç mimarlık firmalarının gözdesi qaraqalem iç mimarlık firması olarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz.

İç Mimarlık Firmaları

İnanıyoruz ki en iyi reklam, mutlu müşterilerdir. Bu bağlamda müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Söz konusu İstanbul iç mimar olunca akla gelen ilk isimlerden biri olmak herkesin hayaliyken biz bu hayali gerçekleştirdik.

İstanbul sınırları içerisinde bağımsız araştırma firmalarının yapmış olduğu anketlerin sonucunda qaraqalem iç mimarlık ofisinin müşteri memnuniyetinin %99 olduğu görülmüştür. Bizler yalnızca iç mimarlık ofisi değiliz. Bizler için asıl önemli olan bize gelen müşterilerin bizden memnun olarak ayrılmasıdır. İnanıyoruz ki bu zamana kadar da memnun etmediğimiz kimse olmamıştır.

istanbul ofis tasarımı yapan firmalar

İstanbul iç mimarlık firmaları arasındaki sıralamamızı korumamızın bir diğer sebebi de yaptığımız proje ve uygulamaların kaliteli olmasıdır. İşlerimizin tamamında kalitesiz malzeme kullanmaktan kaçınarak müşterilerimizin bütçesi doğrultusunda en iyiyi sunmaya gayret ediyoruz. Örneğin Modern İç Mekan Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli? konumuza göz atarsanız ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz.

Proje ve uygulamalarımızı gerek planlama aşamasında gerek uygulama aşamasında estetik olmasının yanı sıra kullanışlı oluşuna da önem veriyoruz. Dekorasyonun yalnızca tasarımdan ibaret olmadığını bildiğimizden projelerimizde işlevselliği ön planda tutuyoruz. Elbette işlevsel olsun diye de estetiklikten ödün vermiyoruz. Projelerimizi incelediğinizde fark edeceğiniz üzere işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. 

İstanbul içinde iç mimar denilince qaraqalem iç mimarlık ofisi’nin çıkması da tesadüf değil elbette. İç mimarlık ofisimiz bünyesinde bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz cafe ve restoran tasarımları, daire tasarımları, konut tasarımları, ofis tasarımları gibi pek çok başarılı işlere imza atmış bulunuyoruz. 

İstanbul'un en iyi proje tasarım ofisi

Hayallerinizdeki ofis tasarımına yalnızca bir telefon kadar uzakta olduğunuzu bilmenizi isteriz. Qaraqalem iç mimarlık firması’nın uzman kadrosunun tam hayalinizdeki tasarımı gerçeğe dökeceğinden kuşkunuz olmasın. Türkiye’nin en ünlü iç mimar ekipleriyle çalışarak gücümüze güç katıyoruz. İç mimarlık firmaları sizlere dekorasyon konusunda yardımcı olabilir evet ancak bizler yani qaraqalem iç mimarlık ofisi olarak evinizi baştan yaratıyor, tüm süreç boyunca da sizlere destek sağlıyoruz. Eğer evinizdeki konforu hissetmek, ofisinizin havasını değiştirmek istiyorsanız bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Örnek projelerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yorumunu Bırak

Your email address will not be published.

TurkishEnglishArabic