qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

İngiltere Cafe Restaurant, Tasarımı

İngiltere cafe, restorasyon tasarımı konusunda Türkiye’de en büyük hizmeti sunan Kara Kalem size nefes alan mekanlar oluşturur. Yaşadığımız mekan ne kadar nefes alınabiliyorsa estetik açıdan da o kadar doğru hazırlanmış demektir. Mimari projelerde özellik manevi ve kültürel değerleri ifade edebiliyor olmasıdır. Mekanın dokusuna ışık katmak için kullanılan malzemeler ve renkler dekorasyonda önemli bir dokunuş olarak karşımıza çıkacaktır. Eğer dekorasyonu doğru bir şekilde tamamlayabilirseniz o zaman güzel mekan oluşturabilir ve dikkat çekebilirsiniz. Dekorasyonda eksik olan şeyler mekanda direk olarak fark edilecek ve bu eksiklik ortamda uyumu da bozacaktır. Cafe ve restoran tasarımını yaparken dikkatli hareket etmiş olmak mekan içerisindeki ahengin de yakalanmasını sağlayacaktır. İç mimaride sanatsal bir dokunuş ve güçlü bir hayal gücü sizin daha yaratıcı bir vizyonu ortaya çıkaracaktır. Cafe ve restoran tasarımında öncelik müşteriden yana olmak zorunda. Müşteri memnuniyetini sağladığınız anda tercih edilen bir marka olabilirsiniz. Biz Kara Kalem olarak tasarımını yaptığımız her işimizde öncelikli olarak fark edilebilmek prensibinden yola çıkarız. Mekanın büyüsü sizin daha sonrada konuşulmanızı ve akılda kalıcı olmanızı sağlayacaktır. Dekorasyonda müşterinin beklenti ve zevklerine göre hareket ediyor olmak mekana kaliteyi de sağlayacaktır.

Kara Kalem iç mimarlık cafe ve restoran tasarımında mekanın estetik, verimli olarak kullanılmasını sağlar. İşini profesyonel anlamda yapan bir ekibin vermiş olduğu güven çerçevesinde mekana doğru dokunuşlar yapılarak daha güzel mekanlar oluşturulmasını sağlayacaktır. Ticari işletmelerde zemin dekorasyonda önemli bir etkendir. Zemin, masa ve sandalye arasında doğru bir geçiş yaptığınız takdirde elde edilecek olan sonuç sizi çok daha profesyonel gösterecektir. Kara Kalem İç Mimarlık cafenize kimlik kazandırarak oturulan ortama ferahlık ve doğal bir görünüm kazandıracak olan esas dokunuşu yapacaktır. Ticari alanların tasarlanmasında mekan içerisindeki müşterilerin tercihleri ve konseptten yola tasarıma yön verilmelidir. Bu sayede kullanıcının tarzını ve zevklerini en güzel şekilde konfora dönüşecektir.

İngiltere Villa Tasarımı 

İngiltere villa tasarımı konusunda Kara Kalem mağaza, otel, yazlık, villa ve her türlü yaşam alanınızda sıra dışı ve farklı tasarımlarıyla mekana yeni bir değer katmak için siz müşterilerine en güzelini tasarlayacaktır. Fazla para harcamadan hem de zevkinize uygun konforlu yaşam alanları oluşturmak sanıldığı kadar zor değil.  Kara Kalem iç mimarlık sahip olduğu pratik ve teknik bilgi ile zevkinize ve bütçenize uygun şaheserler yaratmayı hedefler. Villanızda, yazlığınızda kısacası yaşadığınız her mekanda tarzınızı en mükemmel şekilde yansıtmak istiyorsanız yetkili kişilerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Ticari tasarımlarda önemli olan konu işletme sahibinin hayalleridir. İşletme sahibi hayallerinin sınırlarını belirler, iç mimarlar ise o sınırlar içerisinde bulunan alanı en güzel şekilde doldurur. Kendi özgün fikirlerini önce kâğıda daha sonrada uygulamada ortaya koyarlar. Tasarım ve uygulama konusunda daha doğrusu her ikisini bir arada yürütebilecek mimarlık firmaları az sayıdadır.

Yeni nesil işletmeler ve genç nesil modern mimariyi daha çok tercih etmektedirler. Ancak klasik mimarinin çizgileri modern mimariye göre çabuk sıkılmanıza neden olmayan uzun soluklu çizgilerden oluşmaktadır. Klasik mimaride önemli olan unsurların başında geleneksel hatların kesinlikle yer almasıdır.

Lüks Salon Tasarım

İngiltere Ofis Tasarımı

İngiltere ofis tasarımı konusunda ofisin karakteristik özelliği baz alınması gerekir. Geleneksel modaya bağlı kalarak oluşturulan ofis dekorasyonu ile müşterileriniz ve çalışanlarınız kendilerini daha huzurlu hissedecektir. Ticari bir işletmeye sahipseniz önceliğiniz mekanın tasarımına önem vermek olmalıdır. Ancak bu sayede beklediğiniz etkiyi oluşturabilirsiniz. İşyerinde geçirilen zaman çok ise bu durumda mekandaki ışık düzenine dikkat etmek gerekir. Doğal ışık çalışanın performansını artıracaktır. Aydınlık olmayan bölgelerin ise doğru aydınlatma mekanizmasıyla düzenlenmesi gerekir.

Kara Kalem ofis tasarımı konusunda profesyonel bir dokunuş yaparak sizi sektörünüz içerisinde daha fark edilir hale dönüştürecektir. Markanızın simgesi ve renklerinden oluşan bir konsept doğrultusunda hazırlanan tasarım en doğru sonuçları ortaya koyacaktır.

Biz tasarımını yaptığımız ofisin sadece bir işletme olması değil en konforlu yaşam alanı olması için çalışır ve bütçeniz doğrultusunda en ekonomik çözümleri sunarız.