qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

İstanbul İç Mimarlık Yapan Firmalar

Tasarım sektörünün geniş bir alana yayılmış olduğunu biliyoruz ve bunun için biz işin mimari olan bölümü içerisinde yer alan iç mimarlık ve İstanbul iç mimarlık firmaları hakkında bilgilendirme yapalım istedik. Mimarlık insanın evini, ofisini, mağazasını, otel, restoran ve daha akla gelebilecek olan her turlu bireysel, kurumsal ve ticari faaliyetlerini yürütmüş olduğu alanları kapsamı içerisine alıyor. İnsanlar bir şekilde mekanlarında değişiklik istiyor ve bunu profesyonel bir destek alarak yapmayı tercih ediyorsa bu durumda iç mimarlar en doğru tercih olacaktır.

İç mimarların amacı mekanı geleceğe hazırlamaktır. Bunun için yaşa

m alanlarına değer katabilmeye önem verirler. En uygun bütçe ile doğru bir tasarımla beraber çözüm sunabilen bu insanları tercih ederken mutlaka kendisini geliştirmiş, tecrübeli ve deneyimli olanları tercih etmek gerekiyor. Yani iç mimarlık sadece bu bölümü okuyarak bitirmekten ibaret değildir. İnsan kendisini geliştirdikçe ve yapabileceklerinin farkına vardıkça ufku genişleyebileceği gibi kendisinden destek alanlara da yardımcı olabilecektir. Bunun içinde mutlaka doğru adımları takip etmek ve başarıyı yakalayabilmek gerekiyor.

İstanbul iç mimarlık firmaları içerisinde her zaman başarısını kanıtlamış olan qaraqalem gelen talepler neticesinde öncelikli olarak yaşadığınız alanın belirlenmesini sağlar ve projelerini 3D olarak hazırladıktan sonra size sunar. Onay almadan başlamanın önemli olduğunun farkındayız. Çünkü hayal ettiğiniz projenin birebir uygun halini görebiliyor olmak sizi mutlu edebileceği gibi ortaya çıkacak olan sonucu da henüz başlamadan görmenizi sağlayacaktır.

İstanbul iç mimarlık firmaları çalışmalarını yaparken öncelikli olarak müşterilerini dinlemek zorundadır. İletişimin her aşamada önemli olduğu gibi özellikle iç mimari alanında çok daha fazla önemli olduğunu biliyoruz. Çünkü siz dinlemezseniz o zaman karşınızdaki insanın da sizden beklentilerinin ne olduğunu asla anlayamazsınız. Bir müşterinin anlattıklarını anlamamış olmak ise sizin markanıza hemen tesir edecektir. Yani yapılan iş ile istenilen tercih edilen iş arasında fark olması sizin markanızı olumsuz etkiler. İç mimaride tasarımdan başlan süreçte tüm detayların oluşturulması gerekiyor. Alınan projenin özellikle anahtar teslim vaziyette teslim edilecek olması ise sizin süreç içerisinde hatanızın olmamasını sağlamış olacaktır. Anahtar teslim demek projenin başından sonuna kadar her şeyin eksiksiz, hatasız ve tamamlanmış bir şekilde teslim edilmesi demektir.

Profesyonel ve işinde ehil olan İstanbul iç mimarlık firmaları tecrübesini ön plana alarak yine uzmanlaşmış olan insanlarla ve ekip arkadaşlarıyla çalışacaktır. Müşterinin beklediği mükemmel tasarımı oluşturmak onun hayalinin de gerçekleşmesini sağlamak olacaktır.

İstanbul İç Mimarlık Firmalarıİstanbul iç mimarlık Proje firmaları

İstanbul iç mimarlık proje firmaları tercihinde öncelikli olarak profesyonelliğe önem vermek gerekiyor. Yani profesyonel çözümler olmadan bu işin üstesinden gelebilmek mümkün olmaz. Amaç ise sadece güzel bir tasarım oluşturmak değil bu tasarımın uygulama aşamasındayken de kontrolünü yapabilmektir. Yani burada şundan bahsetmek istiyorum ki bir iç mimar ne kadar başarılı çizimler yaparsa yapsın bu uygulamayı yapabilecek olan usta bu alanda iyi işler çıkaramayacaksa yani yeteneksizse o zaman profesyonellikte ortadan kalkmış demektir. Biz qaraqalem olarak her zaman daha iyisi olması için çalışır ve bunun için kendimizi daima yenilemeye özen gösteririz. Teknolojinin ilerlediğinin ve geliştiğinin farkındayız. Çünkü gelişen bu teknoloji içerisinde sizin eskiye takılı kalmış projeler sunuyor olmanız da insanların hoşuna gitmeyecektir.

İstanbul iç mimarlık Modelleri

İstanbul iç mimarlık firmaları içerisinde dikkat çeken markamız özellikle iç mimari modeller konusunda da iddialıdır. Yalnız Türkiye’de değil özellikle uluslararası pazarda daima güçlü olmaya ve yenilikçi kalmaya önem verirken başarımızı da gelecek nesillere aktarabilmek için daima çalışırız.

Biz biliyoruz ki inşaat ve yapı sektöründe başladığınız projede her zaman en iyisini, en kalitelisini ve daha da önemli olan kendi özgünlüğünü ortaya koymuş olan projeler dikkat çeker. Taklit eden değil taklit edilen olmak sizi başarıya taşırken geleceğinizin de önünü açacaktır.