qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

İstanbul İç Mimarlık Ofisleri

Biz İstanbul iç mimarlık ofisleri içerisinde her zaman en iyisi olma yolunda ilerledik ve bu amaçla çıktığımız uzun yolculuğumuzda bugüne kadar yüzlerce mekanın yapımına imzamızı attık. Amacımız firma olarak % 100 memnuniyet sağlamaktır. Bunun içinde daima profesyonelce hareket ettik ve en iyisi olmak için çalıştık. Dekorasyon her zaman ciddiye alınması gereken ve konforla alakalı olan bir sektördür. Dolayısıyla siz bu sektörde hizmet veriyorsanız o zaman her şeyi en başından düşünmeniz gerekir. Özelliklede iç mimari tasarımlarda mekana girişten başlayan Aura evin geneline yayılmalı ve içeride bir huzur olduğunun da bilinmesi gerekir. Biz her zaman daha rahat, huzurlu ve mutlu insanların içerisinde olduğu yapılar tasarladık. Henüz yapının proje aşamasındayken memnuniyet odaklı olarak düşünmemiz verdiğimiz hizmetin kalitesini artırdığı gibi ortaya parmak ısırtacak olan tasarımların da çıkmasını sağlamıştır. Biz her zaman en güzel yapılar sloganıyla hareket eder ve bunun için daima profesyonel çalışırız. Dekorasyonu ister sıfırdan isterseniz yenileme olarak düşünün her türlü çalışma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

İstanbul İç Mimarlık Firmaları

İç mimaride önemli olan çok yönlü düşünmek ve hizmet vermektir. Bu sayede yürütülen çalışmaların karşılığı her zaman fazla olacaktır. Sizin beklentileriniz doğrultusunda hareket ettiğimiz zaman memnuniyetinizi de gözlerinizin içerisinde görebiliriz. İstanbul iç mimarlık firmaları içerisinde yalnızca ticari olarak düşünmeyen bir marka olarak biz tasarımını yaptığımız alanları bizim göz bebeğimiz gibi biliriz. Benna iç mimarlık olarak ofis tasarımı, ev dekorasyonu ya da cafe dekorasyonu gibi çeşitli tasarımları gerçekleştirebiliriz. Bunun için bizden isteklerinizi çok yönlü olarak düşünüp tasarlayıp uygulama aşamasına taşırız. Tüm projenin en başından başlayarak hazırlama ve uygulama süreci de dahil olmak üzere şeffaf bir hizmet vermeyi her zaman kendimize görev edindik. Bu anlamda müşterilerimize dekorasyonun yapılacağı alanla ilgili gerekli bilgilendirmeyi yaparken projenin de zamanında teslim edilmesini sağladık. Biz başladığımız projelerin hepsini söz verdiğimiz zamanda tamamlayan güçlü bir markayız. 

İstanbul İç Mimar 

İstanbul iç mimar konusunda yalnız proje değil aynı zamanda danışmanlık hizmeti de sağlayabiliriz. Hizmet almak isteyen müşterilerimizin aklında bir hayali vardır ancak biz bu hayalin nasıl gerçek olacağını belirleriz. 

İç Mimarlık Ofisleri İstanbul 

İç mimari dekorasyonda yaşam alanının en uygun şekilde tasarlanmış olması memnuniyeti artırırken mekanın yapım ve uygulama aşamasında tam rol oynarız. Yapının tasarımı yapılırken her şeyin planlaması belirlenir, uygulama aşamasına gelmeden durum değerlendirmesi yapılarak sonucun profesyonelleşmesi sağlanır. İyi bir mekan tasarımı sizi rahatlatırken mekanın genişliği daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.

İstanbul iç mimar konusunda destek arayışınız olması durumunda profesyonel bir kadro arıyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. Mekanınız için en uygun projeyi hazırlayarak kusursuz ve kaliteli bir hizmet sunarak var olan mekanınızı da baştan yeniliyoruz. Yapıyı son gördüğünüzde tanıyamayacak olmanızın garantisini verirken ücretsiz danışmanlık hizmetimizle de profesyonelliğimizi ön plana çıkarırız. İç mimaride konsept oluşturulmadan önce en önemli husus mekanın incelenmesidir.  Mekanda yapılacak olan ekspertiz sırasında fikir sahibi olunmuş olunur. Danışmanlık için sizden ekstra bir ücret talep etmezken amacımız sadece sizi dinlemek ve neler yapılabilir bunu tespit etmektir. Benna İç mimarlık her zaman dinlemeyi seven kendi önerileriyle müşterilerine yenilikler hakkında bilgi veren bir markayız. Bize gelen konut sahibi her ne kadar güzel bir mekan bekliyor olsa da biz onun kafasındaki fikirleri alarak onun beklentisinden çok daha üst seviyede çözümler üretiriz. Biz işe başladığımızda profesyonelliğimizi konuşturarak ne şekilde bir proje olması gerektiği hakkında da fikirler veririz. Sizden aldığımız talep neticesinde projemizi hazırlayıp sunarız. Projemizin onaylanması halinde gerekli olan tüm çalışmalara hız verir ve uygulamaya geçeriz.   

İç mimar İstanbul Firmalarından Qaraqalem iç mimarlık olarak düşlediğiniz mekanın tasarımından uygulama aşamasına kadar profesyonel çözümler sunar kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler kullanmaya da özen gösteririz.  

İstanbulun bir çok ilcesinde hizmet veren Qaraqalem iç mimarlık iç mimari Proje tasarım ve uygulama alanında hizmet vermektedir.