İstanbul Proje Ofisi Qara Qalem İç Mimarlık

İstanbul proje ofisleri arasında saygın bir yere sahip olan qara qalem iç mimarlık olarak siz değerli müşterilerimize mühendislik hizmetlerinin yanında proje tasarımı, proje yönetimi ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Firma olarak sektörde yaşanan yenilik ve değişiklikleri yakından takip ederek sizler için küresel çözümler üretmekteyiz. Genç, dinamik ve alanında uzman ekibimizle yapılarınızı şık, ergonomik, güvenli ve huzur dolu yaşam alanlarına dönüştürmekteyiz.

Sektörde yaşanan yenilikler sebebiyle insanlar yaşam alanlarında konfor, yenilik ve kaliteyi bir arada görmek istemektedir. Sizlerin hayallerini önemseyerek yapmış olduğumuz tasarımlarımızda modern çağın gerektirdiği bütün unsurları bir arada düşünüp çalışmalarımızı bu yönde sürdürmekteyiz.

Qara qalem olarak projelerimizin temelini oluşturan süreç statik proje adı verilen süreçtir. Bu süreçte yapının iskeletini oluşturan proje oluşturulmaktadır. Yapmış olduğumuz hesaplamalarda yapının kusursuz bir temele oturtulması için gerekli olan analizleri yaparak sağlam ve dayanıklı bir yapı inşa edilmesini sağlamaktayız.

Daha sonra mekanik proje denilen ve yapının yaşı ve sağlamlığının analizidir. Mekanik projenin içerisinde havalandırma ve ısıtma gibi unsurlar yer almaktadır. Projelendirme aşamasında yapılan bir diğer analiz de elektrik projeleridir. Yapının doğru ve etkin şekilde elektrik döşemesinin yapılması insanların birçok ihtiyacını kolayca karşılaması anlamında büyük öneme sahiptir. Mimari projeler ise yapının çevresi ile olan uyumu için gerekli olan oran orantı ve kütle analizleri yapılarak uyum içerisinde bir yapı oluşturabilmek için gerekli olan hesaplamalar yapılmaktadır. Çevresi ile uyumlu olacak bir yapı tasarımıyla dikkat çekecektir. Çünkü bir yapının mükemmel bir şekilde tasarlanması kadar çevresi ile uyum içerisinde olması da onun şıklığını ortaya çıkarabilecek ölçüde olmalıdır. Ancak bu uyum yakalandığı takdirde göz kamaştıran yaşam alanları elde edilebilecektir.

Biz qara qalem iç mimarlık olarak sizin tercih ve istekleriniz doğrultusunda tasarımlarımıza yön vermekteyiz. Sizlerin hayallerini sanatsal dokunuşlarımızla mükemmel bir yaşam alanına dönüştürmekteyiz.

Qara Qalem İç Mimarlık

Geleceğinizi tasarlarken yaratıcı ve yenilikçi çözümler üreterek içinde huzurla vakit geçireceğiniz yaşam alanları oluşturmayı birinci hedefimiz olarak görmekteyiz. Çünkü bizim için en fazla önem taşıyan unsur siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak firmamız ile uzun süren ilişkiler kurmanızı ve daha birçok tasarımımız ile sizlere kaliteli hizmet sunabilmek adına çalışıyoruz. Modern çağın yeniliklerini yakından takip ederek bizimle çalışan alanında uzman ekibimizi sürekli eğitimlere tabi tutarak çağın yeniliklerini icraata geçirme konusunda öncü olmayı amaçlıyoruz.

Qara qalem, yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzmanlığın ışığında ev, işyeri, cafe, restoran ve daha birçok yaşam alanınızın tasarımı konusunda kaliteli hizmet anlayışını en mükemmel şekilde sürdürmekte ve sektörde hak ettiği saygınlığı korumaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetleri ve firmamıza duydukları güven sayesinde işimize daha sıkı sarılarak müşterilerimiz için hep daha iyisini başarabilmek adına motivasyonumuzu ve heyecanımızı hep yüksek tutmaktayız.

Qara qalem olarak gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yapmış olduğumuz tasarımlar ile tecrübemizi, donanımımızı ve uzmanlığımızı daha da arttırarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamız daima müşterilerimiz için daha kaliteli ve konforlu yaşam alanları tasarlayarak onların ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilecek yapılar oluşturmayı amaç edinmiştir.

Qara qalem iç mimarlık 15 yıllık tecrübeye sahip olup, İstanbul başta olmak üzere Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde birçok başarılı projeye imza atmış olan sektöründe öncü bir firmadır. Modern çağın gerektirdiği bütün yenilikleri yakından takip ederek çağdaş, yenilikçi ve sürekli değişen tasarım metotlarını benimseyerek yaşam alanlarınızı tasarlamaktayız.

Yorumunu Bırak

Your email address will not be published.

TurkishEnglishArabic