qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

İsveç Cafe Restaurant Tasarımı

İsveç cafe restaurant villa tasarımı yaşam alanınızda farklı bir yeniliği hayatınıza sokarken Kara Kalem olarak biz bu sektörde kalitemizden her zaman söz ettirmeyi biliriz. Firmamız yurt içi ve yurtdışında verdiği hizmetlerle kalitesini ortaya koyarken yeniliklerinde her zaman öncüsü olarak bilinmektedir. Görselliğin ön planda tutulması sektör içerisinde önemli bir konudur. Biz bu zamana kadar doğru adımları atabilmek adına tasarımda kendimizi daima yenilerken yeniliklerinde ilk uygulayıcısı olmaya özen gösterdik. Kara kalem iç mimarlık yeni yüzyılın modern dünyasına ayak uydurmak isteyen işletmelere önculuk ederken özellikle cafe ve restaurant gibi hem hijyen, hem görsel hem de memnuniyet verici mekanlar oluşturulması konusunda başarılı bir süreç geçirilebilmesi için gece gündüz çalışmaktadır. Cafe ve Restaurant tasarımında modern ve yenilikçi olmak çok önemlidir. Rakiplerinizden sizi farklı kılacak olan her şey dikkatleri size çekebileceği gibi bulunduğunuz yerde de sizi her zaman tercih edilir yapacaktır. Biz Kara Kalem olarak proje sunumumuzda önceliği görselliğe veririz. Çünkü biliyoruz ki bizim heyecanımızı siz bizden daha fazla yaşıyorsunuz. İşte bunun için 3 boyutlu görseller hazırlayacak ortaya çıkacak sonucun nasıl olduğunu henüz başlamadan size sunarız.

İç Mimari tasarım bir ekip işidir. Bunun içinde ekip ruhuna değer veren çalışanlar tarafından hazırlanması gerekir. Ekibimizde yer alan tüm çalışanlarımız tasarımdan uygulama aşamasına kadar önemli bir rol oynadığı gibi kalitesini de her zaman ortaya koyacak sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Projelendirme surecinde kontrolün elden bırakılmaması gerekir. Tasarım ve maliyet hesaplaması yapıldıktan sonra eldeki bütçe ve bu bütçenin en uygun şekilde kullanılması sağlanmalıdır.

İçinde bulunduğumuz yüz yılı değerlendirdiğimiz zaman mimari alanda hiç kuşkusuz ki en başarılı firmalardan bir tanesi Kara Kalem’dir. Firmamız ticari bir başarısının olması fanatiklik alanında da boyutlandırılıyor. Hatta İç mimarlık firmasının bu sektör içerisinde rakipleri tarafından da gıpta ile bakılıyor. Firma inovasyona da önem veriyor ve teknolojisine katmış olduğu yenilikleri ticari alanlarına da taşıyarak başarısını kayda değer bir hale getirmiş durumda.

 

İsveç Villa Tasarımı 

İsveç villa tasarımı profesyonellerin işidir ve biz bu zamana kadar başladığımız her proje de kendi profesyonelliğimizi ortaya koyabilmek için çalışırız. Müşteri memnuniyeti ve müşterilerin bizden beklentisinin farkındayız. Bunun içinde önceliğimiz her zaman istekler yönünde hareket etmekten yana olmuştur. İç mimari projeleri bir doktorun hastasını ameliyat etmesi gibi düşünebilirsiniz. Biz başladığımız projenin önceliğinde estetik açıdan başarılı sonuçlar ortaya çıkarmasını ve aynı zamanda işlevsellik noktasında doğru adımların atılabilmesini sağlayabilmeyi hedefleriz. Tasarım surecinde hassas hareket ediyor olmak surecin kontrolünün da başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır. İç mimar bir dekorasyoncu değildir bunun içinde mobilyaların nereye konulacağı değil evin nasıl bir mimariye sahip olması gerektiğine karar verirler.

İç mimarlık olarak bilinen süreç tasarım ve sonucun tamamını işlevsellikle bütünleştirerek yaşam alanına değer katmak ve görsel estetiği sağlamaktır. İç mekan tasarımında pek çok faktör olduğu için hepsinin düzenli ve yerinde kullanımı da önemlidir.

İsveç Ofis Tasarımı   

İsveç Ofis tasarımı konusunda firmamıza başvuran her müşterimiz öncelikli olarak dinlenir. Çünkü herkesin işinde bir hayali vardır ve bu hayali gerçeğe dönüşterebilmekte önemli bir cesaret ister. Başladığımız bu ince ve narin yolculukta öncelikli olarak ofisinizin genel dokusunu ele alırız ve mekan içerisinde kullanılacak mobilyalardan tutunda zemine, parkeye, duvarlara, aydınlatma ve aksesuarlara kadar hepsinin profesyonel tercihlerin neticesi olmasına gayret ederiz. Ofis tasarımı ne kadar başarılı olursa ofis içerisindeki huzur ve nezih ortam da kendisini o kadar hissettirmiş olacaktır. Daima güler yüzlü bir ekiple çalışırken ekibimizin hayal dünyasının sınırlarının olmamasına da özen gösteririz. Bunun için biz çalışan her personelini dikkatle seçmiş ve kendi alanlarında en iyisi olmasını tercih etmiş bir markayız. Markamızı başladığımız noktadan alarak daha yukarılara taşımak bizim birinci vazifemiz olmuştur.

Kara Kalem iç mimarlık olarak ofis, villa, ev dekorasyonu, otel, mağaza ve daha birçok konsept mekan oluşturulmak için bizimle iletişime geçebilir ve desteğimizi alabilirsiniz.