qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

Kadıköy İç mimari Proje Tasarım Ofisleri

Kadıköy İç mimari Proje Tasarım ofisleri tasarım gerçekleştirmeden önce müşteri beklentilerini göz önünde bulundurmak zorundalardır. Çünkü kaliteli işlerin başlangıcı ancak doğru dinlemek ve beklentiler sonrasında ortaya çıkacaktır. Genelde İç mimari Proje Tasarım firmaları belli bir fikir üzerinden hareket ederler ve bazen de bunda zorunlu tutulurlar. Biz hizmetimize başlamadan önce dikkatleri tam bir noktaya kitleyerek müşterilerimizin bizden beklentilerini anlamaya çalışırız. Çünkü herkesin kendince bir hayal gücü vardır ve yapılmasını istediği bir hayali. Sonuçta hayal ve  bu hayali yaşayacak olanda kendileridir. Bunun içinde yapının mutlaka müşteri memnuniyeti ve beğenisi içermiş olması gerekiyor. Biz başladığımız işte dikkatleri toparlarken önce memnuniyeti hedef alırız ve işimizi bu şekilde sürdürürüz. Hiçbir projeye onay alınmadan başlanmaz. Bunun içine hedefimiz önce yapacağımız proje de sizin onayınızı almaktır. Onayınızı aldığımız projeyle ilgili farklılıklar ise ancak bizim hayal gücümüzle alakalı bir durumdur. Biliyoruz sizin bir hayaliniz var ancak bu hayaliniz bazen o çerçevenin içerisine büyük bazen de küçük gelebilir. İşte bizim yaratıcılığımız da tam bu noktada başlayacaktır. Biz projeyi baştan sonra değerlendirir, analiz yapar ve sonrasında işleme alırız. Eğer ki sizin hayaliniz bu projeye sığmayacak kadar büyükse o zaman biz basit ancak fark edilmeyecek şekilde projenizi özetleriz.  

Kadıköy iç Mimarlık

Bizim için projelendirme esastır ve mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Siz zaten bizimle iletişime geçtiğiniz de doğru firmayı bulmuşsunuzdur demektir ve bizimde bu noktadan sonra her şeyi sizin projenize aktarmamız gerekir. Sizi dinledik ve yapılabilecekler hususunda gerekli donatılarak sahip olduk. Ancak bir de işin yapılamayacak tarafları olabilir. İşte kaliteli bir iç mimarın başarısı da burada kendisini ortaya atacaktır. Kendinden emin olmayan bir tasarımcının gerçeği ve doğruyu bulabilmesi pek mümkün olmayacaktır. Çünkü her şey iç mimarın hayali gerçeğe dönüştürebilmesi becerisiyle mümkün olacaktır. Biz projenize başlamadan önce projenin hayata geçirileceği alana gider ve orada yoğunlaşırız. Amacımız yapacağımız işten önce nereye nasıl bir çalışma yapabileceğimizi de yakından görmektir. Bu sayede kafanızda olan bir projeyi hayata geçirebilmekte çok daha kolay olacaktır. Sonuç olarak şöyle söyleyebiliriz ki bir her şekilde düşünür ve tasarlarız. Tasarladığımız her projeye başlamadan önce sunar okey alırız. Eğer ki projemiz sizin içinde uygun görülürse işte o zaman asıl projemize odaklanırız.

Firmamız logosu altında yapılan tüm mimari tasarımlar bizim için özeldir ve bizim sorumluluğumuz altındadır. Proje başlamadan gizliliği korumak sizin için önemli olduğu gibi bizim içinde önemlidir ve biz nasıl ve neyi yapmak istiyorsak bunu nasıl başarmamız gerektiğini de çok iyi biliriz. Biz Kadıköy İç mimari Proje Tasarım ofisleri içerisinde yerini her zaman kazanmış ve adını altın harflerle yazmayı başarmış olan güçlü bir ekibiz.

Kadıköy İç mimarlık Ofislerinde qaraqalem İç mimari Proje Tasarım Farkı

Biz iç mimari de dekorasyonun ne kadar önemli ve özel olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için amacımız sadece konutun içyapısını iyileştirmek değil mobilyadan tutunda duvarların rengine varıncaya kadar hepsinin belli bir düzen içerisinde hareket etmesini sağlarız.  

Kadıköy İç mimari Proje Tasarım Firmaları

Kadıköy İç mimari Proje Tasarım firmaları içerisinde daima isminde söz ettirmeyi başarmış olan firmamız profesyonel bir ekiple başlar ve yoluna aynı şekilde devam eder. Biz bu zamana kadar yaptığımız her projemizde büyük başarılara imza atarken aslında bunun bir ekip işi olduğunun da altını her zaman çizeriz. Mesele bir işe başlamak değil başladığınız işi sonuna kadar getirebilmektir. Sonuna getiremediğiniz işleriniz ise bir süre sonrasında sizi daha büyük sıkıntılar içerisine atacaktır.

Firmamız daima en iyisi ve en dekoratif olanı olsun diye çalışır. Bu amaç ise bizimle çalışan her müşterimizin kendi kalitesini ön plana çıkarmasını sağlayacaktır. Profesyonel bir ekip ve profesyonel bir kadro daima güzel sonuçlar ortaya çıkaracaktır.  

Kadıköy ve İstanbulun bir çok ilcesinde hizmet veren Qaraqalem iç mimarlık iç mimari Proje tasarım ve uygulama alanında hizmet vermektedir.