qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

Qatar Cafe, Restaurant Tasarımı

Katar cafe, restaurant tasarımı arayışı içerisinde olanlar için hizmet veren firmamız bu zamana kadar pek çok sayıda dekorasyona imzasını atmıştır. İç mimarlık konusunda uzmanları bünyesinde bulunduran firmamız genç bir ekiple hareket ederek tüm dinamiklerini kullanıp mekan içerisindeki dekorasyona yön verecektir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz sloganıyla yola çıkan firmamız mekanı içten değerlendirerek dekorasyonu dışarı doğru taşımaktadır. Mimari tasarımlarda küçük detaylar önemlidir. Bunun için biz yaptığımız dekorasyonun benzersiz olmasına özen gösterir ve farklı bir atmosfer oluşturması için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Türkiye’de dekorasyonun sıradanlaştığı günümüzde biz buna inat farklı tasarımlara imza atarak sizin yanınızda olduğumuzu gösteririz.  Cafe ve restoran tasarımında konsept oluşturmak önemlidir. Sizi etrafınızdakilerden ayıracak olan en önemli özelliğiniz mekanın konseptidir. Dolayısıyla biz konseptinizi en uygun şekilde düzenler ve ona göre sizi daha görünür hale getiririz.

Cafe ve restorant tasarımında hayallerinize giden yolda önceliğimiz sizden aldığımız bilgilerdir. Sizden alınan bu bilgiler kendimizce yorumlanıp tasarıma dökülürken bilgisayarda çizdiğimiz 3 boyutlu modellemelerle gerçeğe dönüştürülür. Siz bizim çalışmamızın ne boyutta olduğunu yaptığımız tasarım neticesinde görürsünüz ve onay almamız halinde ise tasarımın uygulanmasına başlanır. İşletmelerin kendi içerisinde bir yarış halinde olduğunu söyledik dolayısıyla zincir markalardan tutunda tek bir işletmeye sahip olan firmalar bile rekabet çerçevesinde kendilerini yenilemeye özen gösteriyorlar. Bunun içinde iç mekan tasarımı şık olan cafe ya da restoranlar her zaman tercih edilen konumda oluyor.

Katar Villa Tasarımı 

Katar villa tasarımı hizmetinde öncelik yine modellemeden yana olacaktır. Bunun için villa tasarımında önce 3D çizim, autocad ve vektörel çizim gibi farklı çalışma alanlarını kullanarak villa tasarımının ortaya çıkmasını sağlarız. Yaşam alanınızda her turlu ihtiyaçlarınıza en uygun tasarımları yaratma konusunda taviz vermeyen bir anlayışla çalışırız. Tasarım alanındaki profesyonel ekibimiz müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutar. Bu da bizim işimize duyduğumuz saygının bir göstergesi olacaktır. Villa tasarımında istenileni tam olarak verebilmek halkla ilişkiler uzmanlarımız müşterilerimizden tam olarak ne istediklerini anlatması konusunda gerekli olan bilgileri alır. Bu bilgiler bizim tasarıma yön verebilmemiz için çok önemlidir Yaşanabilecek ufak pürüzlerde bile müşterilerimizin yanında olan bir anlayışla hizmet sunmamız bizleri ayrıcalıklı kılan detaylar arasında yer almaktadır.

İstanbul iç mimarlık firmaları içerisinde her zaman tercih edilen bir marka olmamız bizim bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz onlarca tasarımında bir neticesidir. Bitirdiğimiz her proje gurur duyduğumuz bir eser olurken bir sonraki tasarım ve dekorasyonda daha iyisi olması hedefiyle çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürürüz. Bizim göstermiş olduğumuz bu gayret ve başar sarf ettiğimiz çabaların ödüllerini müşteri memnuniyetiyle karşılığını almaktayız.

İç mekanlar tasarlanırken her alanın en doğru şekilde değerlendirilmesi gerekir. Özellikle de ölu bölgelerde itici tasarımları bir kenara bırakarak günümüz koşullarında en aktif kullanılan alanlar haline getirebilmeyi sağlarız. Yenilikçiliğin barındırılmadığı bir mekan içerisinde konseptiniz ne olursa olsun karşılığını alamayacaktır. Kara Kalem iç mimarlık olarak kullanılabilir alanları maksimum düzeyde tutmaya oldukça önem vermekteyiz. Profesyonel hizmet desteği sağlayarak iç mimarlık tasarımlarımızı adından söz ettiren iddialı tasarımlara dönüştürmekteyiz. Firmamız hakkında detaylı bilgi almak veya sorularınıza cevap bulmak isterseniz internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Alanında uzman müşteri hizmetleri temsilcilerimiz kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Lüks Salon Tasarım

 

Katar Ofis Tasarımı   

Katar ofis tasarımı projelendirme ve dekorasyon konusunda hayal ettiğiniz bir ofisle tanışmak sizi memnun edecektir. İstek ve talebinize en uygun dekorasyonun yapılması ofisin konumu, yeri, ve alanı düşünülerek hareket edileceğinden dolayı birkaç küçük düşünce de sizin bu başarınızı en doğru şekilde ortaya çıkarabilmenizi sağlayacaktır. Her ofise özel yaptığımız tasarımlarımızda projenin sonunda ortaya çıkacak olan eser sizi de memnun edecektir. Akıllı bir ofis planlaması yapılacaksa mekan içerisindeki tum ayrıntılar buna göre planlanır. Ofisin ihtiyaca hemen karşılık verebileceği bir alan olması da sizin çalışırken veriminizi artıracaktır.

Ofis dekorasyonunda duvarlardan, renklere doğallıktan canlılığa varıncaya kadar her dokunuşa önem veriyor ve sizi sadece ticari bir alan olmaktan çıkararak nezih, saygın ve dikkat çeken bir konuma getiriyoruz.

Biz Kara Kalem iç mimarlık ofisi olarak Türkiye’nin her yerine kaliteli hizmeti en ekonomik şartlarla getiriyoruz.