Qatar Cafe Ofis Villa Tasarımı

katar-ic-mimarlik

Qatar Cafe, Restaurant Tasarımı

Katar cafe, restaurant tasarımı arayışı içerisinde olanlar için hizmet veren firmamız bu zamana kadar pek çok sayıda dekorasyona imzasını atmıştır. İç mimarlık konusunda uzmanları bünyesinde bulunduran firmamız genç bir ekiple hareket ederek tüm dinamiklerini kullanıp mekan içerisindeki dekorasyona yön verecektir.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz sloganıyla yola çıkan firmamız mekanı içten değerlendirerek dekorasyonu dışarı doğru taşımaktadır. Mimari tasarımlarda küçük detaylar önemlidir. Bunun için biz yaptığımız dekorasyonun benzersiz olmasına özen gösterir ve farklı bir atmosfer oluşturması için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Türkiye’de dekorasyonun sıradanlaştığı günümüzde biz buna inat farklı tasarımlara imza atarak sizin yanınızda olduğumuzu gösteririz.

Cafe ve restoran tasarımında konsept oluşturmak önemlidir. Sizi etrafınızdakilerden ayıracak olan en önemli özelliğiniz mekanın konseptidir. Dolayısıyla biz konseptinizi en uygun şekilde düzenler ve ona göre sizi daha görünür hale getiririz.

 

Katar İç Mimar

Cafe ve restorant tasarımında hayallerinize giden yolda önceliğimiz sizden aldığımız bilgilerdir. Sizden alınan bu bilgiler kendimizce yorumlanıp tasarıma dökülürken bilgisayarda çizdiğimiz 3 boyutlu modellemelerle gerçeğe dönüştürülür.

Siz bizim çalışmamızın ne boyutta olduğunu yaptığımız tasarım neticesinde görürsünüz ve onay almamız halinde ise tasarımın uygulanmasına başlanır. İşletmelerin kendi içerisinde bir yarış halinde olduğunu söyledik dolayısıyla zincir markalardan tutunda tek bir işletmeye sahip olan firmalar bile rekabet çerçevesinde kendilerini yenilemeye özen gösteriyorlar. Bunun içinde iç mekan tasarımı şık olan cafe ya da restoranlar her zaman tercih edilen konumda oluyor.

Katar Villa Tasarımı 

Katar villa tasarımı hizmetinde öncelik yine modellemeden yana olacaktır. Bunun için villa tasarımında önce 3D çizim, autocad ve vektörel çizim gibi farklı çalışma alanlarını kullanarak villa tasarımının ortaya çıkmasını sağlarız. Yaşam alanınızda her turlu ihtiyaçlarınıza en uygun tasarımları yaratma konusunda taviz vermeyen bir anlayışla çalışırız. Tasarım alanındaki profesyonel ekibimiz müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutar. Bu da bizim işimize duyduğumuz saygının bir göstergesi olacaktır. Villa tasarımında istenileni tam olarak verebilmek halkla ilişkiler uzmanlarımız müşterilerimi