Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar 2021

Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar 2021

Komple ev tadilatı yapmak istiyorsunuz ancak maddiyattan çekiniyor musunuz? İşte sizler için hazırladığımız komple ev tadilatı ne kadar tutar araştırması…

Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar?

Evinizin yıprandığını ve eskidiğini artık baştan aşağı bir tadilat gerektiğini düşünüyorsanız, bu işi aksatmamanız gerekir. Siz tadilat işini aksattıkça ev için yapacağınız masraf da artacaktır. Komple ev tadilatı ne kadar tutar 2021 yılı fiyatlarıyla bir araştırma yaparak işe başlayabilirsiniz. Bu fiyat aralığını belirlemek ve kesinlikle şu kadar tutar demek oldukça güç fakat ortalama maliyetinizin ne kadar olacağını hesaplayabiliriz. Şu an için komple bir ev tadilatı fiyatının alt limitinin 50.000 lira civarı olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki bu fiyat çalışacağınız firmaya, kullanacağınız ürünlere göre değişiklik gösterecektir. İlk önce kimlerle çalışacağınıza, nasıl ürünler kullanacağınıza dair araştırma yapmalısınız.

Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar 2021
Anadolu Yakası En İyi İç Mimarlık Şirketleri

Herkesin kendine göre bir tercihi elbette vardır. Kimi en ucuz ev tadilatı yapabilecek firmayı seçer kiminin tercihi ise en pahalı olandan yana olur. Bizim size önerimiz gerekli araştırmaları yaptıktan sonra bu tadilat işini en iyi şekilde yapabilecek olan firmayı tercih etmeniz olacaktır. Komple ev tadilatı ne kadar tutar 2021 yılı içerisinde belirlenen farklı fiyat aralıkları görecekseniz. Bu anlamda daha önce bu işi yaptırmış olan veya bu iş ile ilgili bilgisi olduğunu bildiğiniz insanlara başvurmalısınız. Bu konu hakkında yaptığımız araştırmalar doğrultusunda ortalama fiyat aralığını sizler için hazırladık.

Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar 2021

Evinizde yapılacak yıkım, kırım ve moloz atımı gibi işlerinin ortalama maliyeti 2500 lira olacaktır. Fayans ve seramik gibi işler için harcayacağını tutar ise 13.500 lira civarında olacaktır. Eğer evinizde kalorifer tesisatı varsa, bunun masrafı ise 3.000 lirayı bulacaktır. Su tesisatınızın yenilenmesi yine aynı şekilde ortalama 3.000 lira gibi bir masrafa girmenize sebep olacaktır. Elektrik tesisatının masrafı da su tesisatı ve kalorifer tesisatı ile aynıdır. Laminant parke tercihinizin size ortalama olarak çıkaracağı masraf 5.400 lira olacaktır. Evinizde kullanacağınız Amerikan panel kapıların ise ortalama 8.750 lira gibi bir masrafı olacaktır. PVC pencere yenileme işi için ortalama masrafınız 7.500 lira olacaktır ve alçı boya için de yine 7.500 lira gibi bir masraf edeceksiniz. Bu fiyatların 3+1 ev için oluşturulduğunu unutmayınız.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Qaraqalem İç Mimarlık Ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumunu Bırak

Your email address will not be published.

TurkishEnglishArabic