Kurumsal

QARA QALEM

HAKKIMIZDA

QARA QALEM İÇ MİMARLIK , concept projeleri ile Türkiye ‘nin birçok ilinde birçok projeye imza attık.

Beklentiyle, beceriyi bir araya getirmek amacıyla kurulmuş Qara Qalem iç mimarlık teknoloji ve sanatı bir arada kullanarak farkınızı ortaya çıkarır. Fikirlerini özgünleştirme başarısına sahip olan firmamız tasarıma geniş bir perspektiften bakıp mekânın gereksinimlerini belirler. Tasarımın bir ekip işi olduğunun farkındayız. Bunun için geliştirdiğimiz tüm projelerimizde adımlarımızı sağlam atarız. Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz.

Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

“Daima büyüyen bir marka, çuval dolusu fikir ve tüm bunları gerçekleştirecek genç bir ekip”

Amatör ruhunu hiç kaybetmemiş tecrübeli bir ekip. Kurumsal çizgisinden ödün vermeden sizi kısa yoldan hedefinize ulaştırıyor. Zirveye çıkmak ve zirvede kalıcı olmak önemlidir. Biz 15 yıllık tecrübemizle size bunu sağlıyoruz.

Kurulduğu günden beri kalitesinden ödün vermeyen Qara Qalem iç mimarlık yaratıcı fikirleriyle hareket edip projelerine eleştirisel bir bakışla yaklaşır. Tasarımın uygulama aşamasına gelmeden önce adımlarını planlayıp markanıza değer katar. Bilgi, birikim ve tecrübesini kattığı yeni ve heyecan verici projelerde iç mimarlık sürecini en iyi şekilde tamamlar.

MİSYONUMUZ

Mimari alanda kendisini geliştirmiş, sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen, kalitesinden ödün vermeden tasarım geliştirerek sektöründe öncü ve planlamacı olan bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ

Farkımızı ortaya koyarak farkınızı yaratmak, sektöre değer katmak, insan ve doğayı merkezine alıp güvenli yaşam alanlarını sunmaktır.

Call Now ButtonSorun Yanıtlayalım !