qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

Qaraqalem İç Mimarlık

Beklentiyle, beceriyi bir araya getirmek amacıyla kurulmuş Qara Qalem iç mimarlık teknoloji ve sanatı bir arada kullanarak farkınızı ortaya çıkarır. Fikirlerini özgünleştirme başarısına sahip olan firmamız tasarıma geniş bir perspektiften bakıp mekânın gereksinimlerini belirler. Tasarımın bir ekip işi olduğunun farkındayız. Bunun için geliştirdiğimiz tüm projelerimizde adımlarımızı sağlam atarız. Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz.

image-layers_2-1
image-layers_2-3

İç Tasarımınız İçin Harika Bir Fikrimiz Var

Modern, estetik ve sanatsal özelliğe sahip tasarım uygulamalarında yıllardan gelen bilgi, birikim ve tecrübesini esas alarak tasarımları yapıyoruz

Misyonumuz

Mimari alanda kendisini geliştirmiş, sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen, kalitesinden ödün vermeden tasarım geliştirerek sektöründe öncü ve planlamacı olan bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Farkımızı ortaya koyarak farkınızı yaratmak, sektöre değer katmak, insan ve doğayı merkezine alıp güvenli yaşam alanlarını sunmaktır.

Concept Projeler ile Türkiye'nin birçok ilinde birçok projeye imza attık.

0 +
Biten Projeler
0 +
Müşteri
0 +
Aktif Projeler
0 +
Yıllık Tecrübe

Biz Kimiz ?

Amatör ruhunu hiç kaybetmemiş tecrübeli bir ekip. Kurumsal çizgisinden ödün vermeden sizi kısa yoldan hedefinize ulaştırıyor. Zirveye çıkmak ve zirvede kalıcı olmak önemlidir. Biz 15 yıllık tecrübemizle size bunu sağlıyoruz.Kurulduğu günden beri kalitesinden ödün vermeyen Qara Qalem iç mimarlık yaratıcı fikirleriyle hareket edip projelerine eleştirisel bir bakışla yaklaşır. Tasarımın uygulama aşamasına gelmeden önce adımlarını planlayıp markanıza değer katar. Bilgi, birikim ve tecrübesini kattığı yeni ve heyecan verici projelerde iç mimarlık sürecini en iyi şekilde tamamlar.

Daima Büyüyen Bir Marka, Çuval Dolusu Fikir ve Bunları Gerçekleştirecek Genç Bir Ekip

Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

Yaratıcı

Yaratıcı
Yaratıcılık, beklenmeyeni aramaktan ve kendi tecrübenizin dışına doğru adım atmaktan gelir

Tecrübe

Tecrübe
Zirveye çıkmak ve zirvede kalıcı olmak önemlidir. Biz 15 yıllık tecrübemizle size bunu sağlıyoruz.

Konforlu ve İşlevsel

Konforlu ve İşlevsel
Yaşam alanlarınıza konforlu ve işlevsel tarzlar katarak hayalleriniz gerçeğe dönüştürüyoruz.

Profesyonel

Profesyonel
Amatör ruhunu hiç kaybetmemiş tecrübeli bir ekip. Kurumsal çizgisinden ödün vermeden sizi kısa yoldan hedefinize ulaştırıyor.

Kaliteli

Kaliteli
Kurulduğu günden beri kalitesinden ödün vermeyerek yaratıcı fikirleriyle hareket edip projelerine eleştirisel bir bakışla yaklaşır.

Özgün Tasarım

Özgün Tasarım

Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.