qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

Mağaza Dekorasyonu İç Mimarlık Firmaları

QaraQalem İç Mimarlık 25 yıllık tecrübeye sahip bir firmadır. Tasarımdan projeye, uygulamadan düzenlemeye varıncaya kadar başladığımız her projede sayısız mekanlara imza attık. Mağaza dekorasyonu iç mimarlık firmaları içerisinde mekanın zarafetine uygun dokunuşlar yaparak sizi bulunduğunuz konumda çok daha görünür bir hale dönüştürürüz. Mağaza dekorasyonunda sanatın işlenmesi oldukça önemlidir. Çünkü sergileyeceğiniz ürünlerin sunumu da markanıza aynı derece de değer katacaktır. Biz tasarımını gerçekleştirdiğimiz mağazalarda satılan ürünlerin ön plana çıkabilmesini mutlaka sağlarız.

geleceğinizi tasarlıyoruz sloganıyla çıktığımız bu yolculukta işinizin geleceğini de geliştirmeye ve sizi modern yaşama entegre etmeye çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne pek çok mağaza tasarımı ve uygulaması yaparak birikimlerimizi de sürekli yeniliyoruz Mağaza dekorasyonunda yenileri takip etmek ve insan merkezli sunumlar yapmak önemlidir. Başladığımız her projeye sıra dışı yaklaşırız ve bu da sizin bulunduğunuz yerde daha görünür olmanızı sağlayacaktır.

Mağazanızı tasarlarken uzmanlığımızı her projemize yansıtabiliriz

Mağaza Dekorasyonu İç Mimarlık

Ticarette görünür olmanın amacı daha fazla müşteri kitlesine erişmektir. Dolayısıyla bizim tasarladığımız mağazaların tamamında bu durum ön planda tutulmuştur. Personelinizin nezih bir ortamda çalışıyor olması ve çalışırken de mutlu olması verimliliğinizi artıran faktördür. Biz mağazanızı tasarlarken yalnız müşterilerinizi değil yöneticisinden personeline kadar hepsini düşünür ve ona göre tasarımlar gerçekleştiririz. İnsan mutlu olduğu yerde kalmak ister bunun içine mekan içerisindeki enerjinin olabildiğince üst seviyede olması ve bu enerjinin kişiden kişiye geçmesi gerekir. Mekanınızı tasarlarken huzur duymanızı sağlayacak dokunuşlar yapar bunun içinde zeminden duvarlara, tezgahtan aydınlatmaya varıncaya kadar hepsini bir bütün olarak değerlendiririz. Biz hayatınıza dokunurken yaşam alanlarınızı, ticari alanlarınızı renklendiriyor ve enerjisini yükseltiyoruz.

Mağaza dekorasyonu  Projeleri

Ticari mekanlarda verimliliğinizi artıracak çağdaş bir dokunuş ve fonksiyonel alanlar olacaktır. Buna göre mekan içerisinde her yerin rahatça kullanılmasını sağlarız. Özellikle vitrin tasarımı ticari alanlarda çok önemlidir. Çünkü içerideki insanı tutabilmek kolaydır ancak dışarıdaki insanı içeriye çekebilmek bir başarıdır. Biz bu başarının yolunu size açarak tecrübenizi ön plana çıkarabileceğiniz alanlar oluşturmaya gayret ederiz. Mağazacılık sektöründe vitrin kadar aydınlatma da önemli bir konudur. Doğru aydınlatmayı yapmadığınız sürece vitrin ve mağaza tasarımınızdan beklediğiniz sonuçları almanızda pek mümkün olmayacaktır. Bunun için biz başladığımız projemizde aydınlatmaya önem veririz. Doğru aydınlatma içerideki ürünü çok daha görünür yaparken ışığın doğru yansıtılması sayesinde de ürünün albenisini attıracaktır. Bu ayrıntı çok dikkat edilmesi gereken bir konudur ve bunu ancak profesyonel bir firma ve profesyonel çalışanlar yapabilecektir.

Mağaza Dekorasyonu Uygulamaları

Biz mağazacılık sektöründe geçmişle geleceği, batıyla doğuyu bir araya getirebilecek teknik donanıma sahip bir markayız. Estetiğe önem vererek kullanımı kolay ve şık olan tasarımlar gerçekleştirip sizi bir adım daha ileriye taşıyabiliriz.

Bir QaraQalem iç mimarlık olarak tasarladığımız her projede önceliğimiz müşteri memnuniyeti olurken bugüne kadar ofis, cafe, restaurant, mağaza, ev, konut ve villa gibi bir çok büyük projeye imza attık.

Mağaza dekorasyonu tasarımı yapmadan önce ihtiyacınızı belirler ve sizden gelen talep neticesinde hareket ederiz. Markanızı içeriden değil dışarıdan içeriye doğru tasarlar ve bu sayede insanların da uğrak bir yeri olmasını sağlarız. Mekanın bulunduğu çevreye ayak uydurması ancak bunu daha görünür olarak yapabilmesi çok önemlidir.

Mağaza dekorasyonu demek sadece tasarımı şık güzel alanlar oluşturmak demek değildir. Aynı zamanda markanızın kimliğine yakışır dokunuşlara sahip olması demektir. QARAQALEM İÇ MİMARLIK olarak biz kendi işimizin dışında da mekan içinde ve dışında yapılacaklar hakkında bilgiler alıp kusursuz bir hale getirebilmek için gece gündüz çalışırız.

Sıradan bir mağaza, sıradan bir tasarım ve sıradan bir ortamdan sıkıldığınızda karşınıza çıkar, işte benim mağazam diyebileceğiniz tasarımlar sunarız.

QARAQALEM İÇ MİMARLIK “Benim her zaman bir fikrimiz var” diyerek başarılı projelere imza atan Orhan Demirci tarafından modern, yenilikçi ve müşteri odaklı bir firma olarak kurulmuştur.

Mağaza Dekorasyonu, Mağaza iç tasarımı ve Proje Çizimi Konusunda İstanbul ve Türkiyede Bir çok Projeye İmza Attık. Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.