modern ev tasarımları

Modern İç Mekan Tasarımı

Modern İç Mekan Tasarımı İçin Uygun Dekorasyonu Yakalamak Çok Kolay!

Evinizde, ofisinizde, kurumunuzda… Her yere uyarlayabileceğiniz modern iç mekan tasarımı özelliklerini ve en özel detaylarını sizler için derledik!

İç mimari stilleri pek çok başlıkta ve özellikte olabiliyor. Çağdaş, geleneksel, İskandinav, Fransız Country, bohem, minimalist, rustik… Sürekli bulunacağınız evinizde ya da çalışma ortamınızda ya da bir işletmeyi-kurumu dizayn ederken iç mimarı inceliklerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Şık, modern, özel ve zevklere hitap eden detaylar her stilde var. Modern bir görünüm için istekler ise çoğu bağlamda benzerlik gösterse de kişinin karakterine uygun bir biçimde dekorasyon alanına aktarıldığında kıymetli.

Modern İç Mekan Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Modern İç Mekan Tasarımları İçin Püf Noktaları!

Modern iç mekan tasarımlarında en özel detayların başında sadelik geliyor. Sade olanın basit bulunacağını düşünebilirsiniz ama sade detaylarla yaratılan kalite imajının taklidi pek de mümkün olmuyor. Aynı zamanda duru ve yormayan renk tercihleri, modern iç mekan detayları için tercih ediliyor. Bej tonları, kırık beyazlar, soluk ve beyaza yakın maviler, sarılar, hakiler… Ofiste, salonda, oturma odasında, yatak odasında, koridorda en sık tercih edilenler bu renkler olabiliyor.

İç Mimari Stillerinde Modern İç Mekan

İç mimari stillerinden modern stildeki tüm detaylar, modern bir iç tasarım oluşturmanızda işlevsel olacaktır. Sade, keskin geçişler ve eşyalar modern stilde tercih edilmekte. Aynı zamanda iç mimari stillerinden minimalist dekorasyon da modern bir görüntü için oldukça ideal. Basit ve işlevsel mobilyaların kullanımı, nötr renk geçişlerinin yoğunluklu olduğu tasarımlarla modern iç mekan tasarımı yaratmak pek kolaylaşıyor. Haricindeki iç mimari stilleri de yere ve zamana göre modern rötuşları barındırıyor.

iç mimari stiller

Bütün bu detaylarla birlikte duru, zahmetsiz ve dingin tasarımların; modern iç mekan tasarımı için en ideal tercihler olacağını söylemek mümkün. Yorucu olmayan bir görüntü içerisinde olmak sizi de sakin ve dinç kılacaktır. Zevklerinize, tercihlerinize ve aradığınız detaylara göre modern imajı yakalamak çok da zor değil. Kalabalıktan uzak, işlevsel bir kapsam; bunun için yeterli kriteri sağlayacaktır. Tüm bunlarla beraber size kalan ise evinizde, ofisinizde, çalışma alanınızdaki sakinliğin keyfini çıkarmak olacaktır.

Yorumunu Bırak

Your email address will not be published.

TurkishEnglishArabic