Villa Tasarımı Nasıl Yapılır

Modern Villa Tasarımları Nasıl Olmalıdır?

Modern Villa Tasarımları Nasıl Olmalıdır?

Hayat standardını yükselten en önemli yaşam alanlarından bir tanesi olan Villaların dekorasyonu günümüzde çok daha önemli bir hal almıştır. Konserve gibi sıra sıra dizilen binaların aksine bir farklılık arayanların tercihi olan villa tasarımları şu şekillerde olmalıdır…

Modern-Villa-Tasarımı-Nasıl-Olmalıdır

Modern Villa Tasarımları İçin 5 Öneri!

1-Gri ve Mavi Tonları Tercih Edilir!

Modern villa tasarımları artık beyaz ve krem renginin uyumu ile değil mavi ve gri uyumu ile şekillenmektedir. Günümüzde estetik kaygılar gözetilerek bir villa tasarlanmak isteniyorsa en modern renkler olan mavi ve gri uyumuna fazlası ile dikkat edilmelidir.

Gri ve Mavi Tonları Tercih class=

2-Büyük Pencereler Sade Perdeler ile Tamamlanır!

Klasik olan villa tasarımlarının geride bırakılması ile Modern villa tasarımı yapan firmalar büyük pencerelere oldukça sade perdeler tasarlamaktadırlar. Minimal bir görüntünün yansıtılabilmesi amacı ile yapılan bu uyum beklenenden çok daha benzersiz bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Villa-Büyük-Cam

3-Halılar Artık Yoktur!

Modern villa tasarımı dendiği zaman artık halıların olmadığı bir dekoratif tasarım ön plana çıkmaktadır. Sadeliğe, kısaca minimalistliğe uzanan bu yolda halıların yerine kilimlerin ve minik paspasların kullanılması sıra dışı bir görüntünün elde edilmesine olanak sağlamıştır.

Modern Villa Tasarımı Yapan İç Mimarlık class=

4-Duvarlada Doğal Malzemeler Kullanılır!

Modern villa tasarımı için sıcacık bir ortam hissiyatı uyandırılabilmesi için doğal malzemeler kullanılmalıdır. Ahşap görünümlü duvar malzemeleri betonun soğukluğunu atarak ortaya özgün ve yaratıcı bir görüntünün çıkabilmesini sağlamaktadır.

Modern-Villa

5-Duvar Kağıtları Sıradanlıktan Uzak Bir Şekilde Kullanılır!

Modern villa tasarımı yapan firmalar duvar kağıtlarını sıradanlıktan uzak bir anlayış ile çok farklı şekillerde kullanmaktadırlar. Ortaya çıkan görüntü klasik villa tasarımlarını adeta gölgede bırakmaktadır.

Villa class=

Uygun Fiyatlar ile Modern Villa Tasarımı!

Ticari kaygıların ikinci planda olduğu tamamı ile müşteri memnuniyetinin ön plana çıktığı Qara Qalem iç mimarlık, modern villa tasarımı isteyen ve hayal eden müşterilerine yüksek standartlardaki hizmetlerini uygun fiyatlarla sunabilme çabası içerisinde bulunmaktadır.

Modern villa tasarımı yapan firmalar arasından yüksek müşteri memnuniyet oranı ile ayrışmayı başaran Qara Qalem iç mimarlık profesyonellerinden modern villa tasarımları hakkında örnekler talep etmek ve size özel fiyat avantajlarından yararlanmak için 0216 328 81 81 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz…

Yorumunu Bırak

Your email address will not be published.

TurkishEnglishArabic