qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

Ofis Dekorasyonu İç Mimarlık Firmaları

Ofis dekorasyonu iç mimarlık firmaları arasında bugüne kadar yüzlerce projeye imza atıp onlarca sosyal sorumluluk projeleri içerisinde olan QaraQalem İç Mimarlık yapılan tüm projelerde % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmiştir. Ofis dekorasyonu ciddiye alınması gereken ve verimlilikle doğrudan alakası olan bir hizmettir. Çünkü ofisinizde çalışan personeliniz kendisini ne kadar rahat, huzurlu ve mutlu hissederse performansı da o derece de yüksek olacaktır. Biz proje aşamasından itibaren teslim aldığımız tüm ofislerde beklenen çok daha üzerinde bir başarıya imza atmayı başardık. Memnuniyet odaklı verdiğimiz hizmet kapsamında daima beklentileri göz önünde bulundurduk ve en güzel ofis heyecanınızı da bir hayal olmaktan bir adım öteye taşıdık. Ofis dekorasyonunuzu ister sıfırdan isterseniz yenileme olarak düşünün her türlü çalışma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Dekorasyonu İç Mimari Tasarım

Ofis dekorasyonu iç mimari tasarımında her zaman çok yönlü hizmet vermeyi hedefledik ve bu şekilde çalışmalar yürüttük. Bireysel olarak beklentileriniz ve çalışanlarınızın memnuniyeti göz önünde bulundurularak yapılan her çalışmada kurumsal ve ticari alanlarında projelerini başarıyla tamamladık. iç mimari sektöründe ödüllü projeler içerisinde olan firmamız ofis tasarımı, ev dekorasyonu ya da cafe dekorasyonu gibi çeşitli tasarımları da gerçekleştirmiştir. Tüm projenin en başından başlayarak hazırlama ve uygulama süreci de dahil olmak üzere şeffaf bir hizmet vermeyi her zaman kendimize görev edindik. Bu anlamda müşterilerimize dekorasyonun yapılacağı alanla ilgili gerekli bilgilendirmeyi yaparken projenin de zamanında teslim edilmesini sağladık. Biz başladığımız projelerin hepsini söz verdiğimiz zamanda tamamlayan güçlü bir markayız.

Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonu konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bu alanda profesyonel bir marka arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Çalışma alanınıza en uygun projeleri hazırlayarak kusursuz ve kaliteli bir hizmet sunarak var olan ofisinizi baştan yeniliyoruz. Ofisinizi son gördüğünüzde tanıyamayacak olmanızın garantisini verirken ücretsiz olan ön danışmanlık hizmetimizle de profesyonelliğimizi ön plana çıkarıyoruz. Bir ofis dekorasyonunda en önemli husus öncelikli olarak mekanın incelenmesidir. Çünkü mekanda yapılacak olan inceleme sırasında da az çok fikir sahibi olunacaktır. Bu incelememiz için sizden ekstra bir ücret talep etmezken amacımız sadece sizi dinlemektir. Biz dinlemeyi seven ancak kendi önerilerimizle de müşterilerimize yenilikler hakkında bilgi veren bir markayız. Biliyoruz ki bize gelen müşterilerimiz aslında her ne kadar güzel bir ofis ve beklentiler doğrultusunda geliyorsa da bazen kafalarındaki hayal o mekan için uygun olmayabilir. İşte biz bu noktada profesyonelliğimizi konuşturarak ne şekilde bir proje olması gerektiği hakkında da fikirler veririz. Ofis dekorasyonunda sizden aldığımız talep neticesinde projemizi hazırlayıp sunarız. Projemizin onaylanması halinde ise gerekli olan tüm çalışmalara hız vermek amacıyla zamanlamaya geçilir. Zamanlama iç dekorasyonda çok önemlidir. Müşterilerimiz işin bir an önce bitirilmesini beklerken biz hiçbir zaman işi oldubittiye getirmek istemeyiz.

Ofis Yapım ve Uygulama

Ofis dekorasyonunda çalışma alanının en uygun şekilde dekore edilmesi için elimizden geleni yapar. Ofis yapım ve uygulama aşamasının tamamında aktif bir rol alırız. Ofisinizin tasarımı yapılırken her şeyin planlaması ayrı ayrı belirlenir, uygulama aşamasına gelmeden önce son bir kez durum değerlendirmesi yapılarak sonucun profesyonelleşmesi sağlanır. İyi bir ofis tasarımı çalışanlarında üretkenliğini artıracağından dolayı kalite anlamında her zaman en iyisini yapmak gerekir. Personele ayıracağınız çalışma alanının genişliği onların daha rahat hareket etmesini sağlarken yöneticinin de tüm çalışanlara hakim olması göz önünde bulundurulur.

Ofis Dekorasyonu Danışmanlığı

Ofis dekorasyonu konusunda yalnız proje değil aynı zamanda danışmanlık hizmetinizi de sağlayabiliriz. Bize gelen müşterilerimizin tamamı aklında bir hayali olarak gelir ancak ne yapması gerektiği konusunda da hiçbir fikri yoktur. İşte biz bu noktada yılların vermiş olduğu tecrübeden yola çıkarak hareket ederiz ve en iyisi olması açısından durum değerlendirmesi yapabilmek için danışmanlık hizmeti sağlarız.

Ofis çalışanların günün neredeyse tamamını içinde geçirdiği bir alandır. Bu alanda ne kadar huzurlu olurlarsa size getirisi de o kadar yüksek olacaktır. Bunun için ofis dekorasyonunda önce çalışanlar sonrasında diğer faktörler göz önünde bulundurularak projelendirme yapılması gerekir.

Hayalini kurduğunuz ofisiniz tek bir tıkla yanınızda…

Ofis Dekorasyonu, Ofis iç tasarımı ve Proje Çizimi Konusunda İstanbul ve Türkiyede Bir çok Projeye İmza Attık. Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.