Otel Dekorasyonu İç Mimarlık Firmaları

Otel Dekorasyonu İç Mimarlık Firmaları

QaraQalem iç mimarlık olarak otel dekorasyonu iç mimarlık firmaları arasında işlevsel ve nitelik sahibi olan sizden gelebilecek her türlü soru ve isteklere profesyonel çözümler geliştirebilecek, yaptığı işte tecrübe ve yaratıcılık katan Türkiye’nin en güçlü firmaları arasında yer alıyoruz. Otel dekorasyonuna başlamadan önce yapacağımız tasarım analiziyle sürecin kontrollü bir şekilde gerçekleşmesini hedeflerken şantiye denetiminden tutunda yapıdaki estetiğe kadar pek çok alanda görev almaktayız. Firmamız donanım açısından sürekli güncellenen ve birden fazla fikrin aynı anda çalıştığı ve projeye aktarıldığı bir markadır.

Otel dekorasyonunda iç mekana uygun çizimler yaparak dökümanların hazırlanması konusunda uzman bir deneyime sahibiz bunun için tek bir unsuru işaret etmekten ziyade otelin bütünüyle görünümünü ele alırız. Planlama, geliştirme, idare ve danışmanlık gibi her alanda geniş bir perspektife sahip olduğumuz için her türlü ihtimalleri de düşünme becerisine sahibiz. Biz bakış açısı geniş, yolculuk sürecini en doğru şekilde planlayan ve size en iyi hizmeti sunan iç mimarlık firmasıyız.

Otel dekorasyonu iç mimarlık firmaları arasında bizi diğerlerinden farklı kılan en önemli özelliğimiz şunlardır.

 • Uygulama, kontrol, proje ve yönetim
 • İç mimari ve mimari danışmanlık hizmeti
 • Mekan dekorasyon kontrol
 • Dış cephe uygulaması
 • Proje analiz,geliştirme ve araştırma
 • 3D mimari projelendirme

 

Otel Dekorasyonu Tasarım Süreci

QaraQalem İç Mimarlık olarak bir ele alacağımız bir mekanın en kullanışlı ve fonksiyonu yüksek olmasına dikkat eder, estetik ölçülerine önem veririz. Oteliniz için en uygun tasarımı seçerken daima çözümler üretir ve bu süreci şeffaf bir şekilde gerçekleştirerek en iyi çözümler sunmaya odaklanırız. Firma olarak bünyemizde çalışan personellerimizin tamamı deneyimli ve kendi alanlarında uzman dinamik bir karaktere sahiptir. İç mimaride yaratıcılık en önemli konudur.

Biz otel dekorasyonu iç mimarlık firmaları arasında bu işi yaparken uygulama aşamasına getirdiğimiz projelerimizin tamamında ergonomi, konfor, kalite, süre ve maliyet gibi esasları da göz önünde bulundurarak hem kullanıcı hem de konuklarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip ediniriz. İç mimari daima kendisini geliştirmek zorunda olunan bir meslektir. Biz yalnızca çizim değil aynı zamanda malzeme bilgisine sahip olan proje aşamasında gerçekle örtüşecek şekilde müşteriye sunarız.

Otel Dekorasyonu Projelendirme

QaraQalem iç mimarlık olarak bir otel içerisindeki her türlü eşyanın işlevselliğini göz önünde bulundurarak uzman bir destek sağlarız. Biz teslim aldığımız projelerimizin tamamını belli bir standartta hazır hale getirirken şu hizmetleri de yerine getiririz.

 

Otel Dekorasyonu Proje Hizmetlerimiz

 • Projenin dijital ortamda 3 boyutlu tasarımı
 • İç mimari projesi
 • Uygulama ve imalat
 • Konsept tasarımı
 • Görsel ve katalog sunumu
 • Kat planı sunumları
 • Mobilya tasarımları
 • Proje yönetimi
 • Görsel çalışma
 • Dekoratif ve endüstriyel konsept

Otel Dekorasyonu Uygulama

QaraQalem iç mimarlık firmamız hazırlanan projelerde ilk aşama olarak görüşmesini gerçekleştirir ve yapılacak olan etütlerden sonra ergonomi ve ekonomi parametrelerini göz önünde bulundurur. Mekanın mimari dokusu özellikle de otel dekorasyonunda estetiğin önem kazandığını düşündüğümüzde projelendirme aşaması çok önemlidir. Müşteri tarafından beğenilen tasarım uygulama aşamasına geldiğinde iş bizim ustalığımıza bırakılmıştır. Dekorasyondan aydınlatmaya, mobilya seçiminden yerleştirilmesine varıncaya kadar her şey profesyonel bir bakış açısıyla hazırlanır.

Firmamız tasarımından uygulama personeline varıncaya kadar yılların tecrübesiyle hareket eder. 25 yıllık sektör geçmişimiz ve bu sektör içerisinde onlarca otel dekorasyonu tamamlamış olmamız bizi bu alanda daha güçlü referanslara sahip bir konuma yükseltmiştir.  Otel dekorasyonu uygulamasında tasarım trendlerini takip etmek kadar kullanılan malzemelerinde kalitesi önemlidir. Yapılan her çalışma mutlaka karşılığını görecek ve konuklarınız tarafından beğenilecektir. Otel dekorasyonunda yerlerden zemine varıncaya kadar hem tasarım hem de hijyen göz önünde bulundurulmalı ve kolay temizlenebilen malzemelerin tercih edilmesi sağlanmalıdır.

Daima en iyisi, en yenisi ve en trendi olsun istiyorsanız otel dekorasyon firmaları arasında her zaman ilk tercih olan QaraQalem İç Mimarlık firmamızı ziyaret etmelisiniz.

Otel Dekorasyonu, Otel iç tasarımı ve Proje Çizimi Konusunda İstanbul ve Türkiyede Bir çok Projeye İmza Attık. Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.