Mağaza / Showroom

Showroom İç Tasarımı 2020

Showroom İç Tasarımı 2020
Bir showroom’un en basit tanımı, satılan ürünleri sergilemek için kullanılan bir alandır. Basit görünüyor, değil mi? Bu ‘Ürünler’ arabalar, elektronik eşyalar, mobilyalar, giysiler ve daha fazlası gibi çok çeşitli nesneler olabilir. Dolayısıyla, geniş ürün yelpazesi göz önüne alındığında showroom iç tasarımı yapmak gerçekten tecrübe ve birikim gerektirir.

2020 Yılında yaptığımız showroom iç tasarımı görüldüğü üzere satılması hedeflenen her bir ürün için özel stant tasarımları hazırlanarak oluşturulmuştur. Yaptığımız showroom iç tasarımı projesinde, Müşterilerin ürün seçimlerinde daha rahat ve hedefe yönelik ürün seçimi yapılması adına hazırlanan bu stant tasarımları 360° dönebilen sistemlerden oluşmaktadır.

Çalışan personellerin, müşteriler ile iletişimini kolayca sağlaması adına orta alanda banko tasarımı ve müşteriler için cafe ve otum için bankolar düşünülerek tasarım yapılmıştır.

Müşterilerin ürünleri rahatça seçebilmesi ve ürünleri satın alması adına her detay dikkatlice düşünülerek showroom tasarımı yapılmıştır.

Tavanlarda brüt beton görünümlü fiber panel kullanılmış, zeminlerde parke tercihine gidilmiştir.

Müşterilerin ürünleri rahatça seçebilmesi için aydınlatma hesapları yapılmış ve ürün aydınlatmaları gündüz ve gece görünüşleri düşünülerek showroom tasarımı yapılmıştır.

Trend olan ürün özelliklerine sahip ürünleri sergilemek ve ürün stantlarını tekrar kullanmak üzere özel ürün stantları tasarlanarak showroom tasarımı yapılmıştır.