ATAŞEHİR STEAKHOUSE VE RESTAURANT

Steak House Cafe’nin tasarım aşamasında Markayı ve mekânı bütünleştirmek ve sunum keyfini artırmak için minimal bir tasarım tercih ettik.

Müşteri: Nim&Et
Tarih: 11 Şubat 2019
Services: Steak House Tasarımı
3D: Orhan Yilmaz Demirci

Ataşehir Steakhouse Tasarımı

Nim&Et Steak House Tasarımı

QARAQALEM İç Mimarlık Proje Tasarım ve Uygulama Firması olarak Nim&Et  Steak House Tasarımı ve Steak House dekorasyon  uygulaması yaptığımız İstanbul Ataşehir’de bulunan Nim&Et  Steak House Restoran, 3 katlı ve 300m2 alanı ile şık ve modern  bir binada bulunmaktadır.

Markayı ve mekânı bütünleştirmek Steak House uygulama firmaları olarak Steak House Tasarımı  ve sunum keyfini artırmak için minimal bir tasarım tercih ettik.

Giriş bahçesinde oturum alanlarını yeşil bitkilerle süsleyerek sıcak ve keyifli bir alan tasarladık.

Steak House Tasarımı Firmaları olarak Restoranın genelinde antrasit renkler, demir ve masif malzemeler seçildi.

Steak House Tasarımı

Zeminde ahşap ve çini desenli seramik kullanmayı hedefleyerek Steak House Tasarımı  duvarlarında taş dokulu özel baskı duvar kâğıdı tercih ettik. Tavanın alçak olmasına rağmen bütünlüğü sağlamak adına tavanlarda kullanılan havalandırma sistemini dekorlara monte ettik. Demir dekorlarda mat boyalı yüzeyler tercih ettik.

Steak House uygulama firmaları

Steak House uygulama firmaları olan QARAQALEM İç Mimarlık Cafe Restoran Dekorasyonu konusunda tecrübelerimizi projede birleştirdik. Steak House Tasarımı müşterinin servis operasyonuna göre restoran mutfağı tasarlanarak uygulandı.

Steak House Tasarımı Uygulama Nasıl Olmalı?

Steak House Tasarımı Uygulama Nasıl Olmalı sorusuna müşterimiz ve konuklarından aldığımız olumlu tepkiler başarılı bir proje sunduğumuzun göstergesi oldu. Steakhouse uygulama Maliyeti konusunda iddialı olduğumuz projemizi tamamladığımızda çıkan uygun fiyatta ayrıca memnuniyet yaratmıştır.

  • Steak House tasarımı firmaları,
  • Steak House 3D Tasarım
  • Steak House 2D Projelendirme
  • Steak House Mimari Uygulama
  • Steak House Mobilya İmalatı
  • St