qaraqalem-yeni-1
Mekân içinde estetik ve işlevselliğe önem verir, gece gündüz çalışır kalite, zaman ve takip sürecini de dengeleriz. Biz modern çağın gereksinimi olan estetiği mekânlarınıza uygulayarak size özgün yaşam alanları tasarlarız.

İletişim

Modoko 2.Cad. No:264/B Y.dudulu Ümraniye / İSTANBUL

+ 90 (216) 328 81 81
+ 90 (534) 300 30 40

info@qaraqalem.com
destek@qaraqalem.com

Sosyal Medya

Yakacık İç Mimarlık Ofisleri

Yaşam alanlarınızda siz müşterilerimize konforu yaşatmak için 27 yıllık iş tecrübemizi ortaya koyduk. Sizin içinde huzurla zaman geçireceğiniz mekânlar tasarladık. Geleceğinize yön vermek için hayallerinize sanatsal dokunuşlar yaptık. Bunu yaparken önceliğimiz sizin memnuniyetiniz oldu. Her şeyden önce siz müşterimizle uzun soluklu ilişkiler kurmak istedik. Bu nedenle sizin yaşam alanlarınızda nelerden hoşlanacağınızı nelerden rahatsız olacağınızı fazlasıyla hesaba kattık. Bu anlamda birçok proje tasarlayıp teslim ettik. İş tesliminde siz müşterilerimizin gözlerinde gördüğümüz memnuniyet işimizde bizi daha profesyonel yaptı. Çünkü bizim için en önemlisi sizin içinde huzurla zaman geçirebileceğiniz mekânlar tasarlamak.

Bu yola çıkarken sloganımız ‘geleceğinizi tasarlıyoruz’ oldu. Bu sloganla yaşam alanlarınızı tasarlarken en modern yaklaşımları kullanıyoruz. Böylelikle uzun yıllar kullanabileceğiniz tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Evlerinizde, işyerlerinizde, cafe ve restoranlarda insandan bahsedilebilecek bütün yaşam alanlarınızın dekorasyonunu sanatla birleştirerek yapmaktayız ve bundan mutluluk duymaktayız.

Sizin zevk ve tercihlerinize göre yön verdiğimiz tasarımlarımız sizi en güzel şekilde yansıtacak. Amacımız siz değerli müşterilerimizin yaşadığı mekânda huzuru bulmasıdır. Dolayısıyla kendimizi fazlasıyla geliştirdik. Projelerimizde sizin hayallerinize yer veriyoruz. Yaşam alanlarınızı sanatsal değeri olan mekânlar haline getirmek bizim için son derece önem taşır.

Projelerimizi tasarlarken yapıların estetik görünümü ve çevreye olan uyumu da önem verdiğimiz konular arasında gelir. Bu nedenle yapıyı bir bütün olarak ele alıp bunun için ne gerekiyorsa yapmaya çalışırız. Yaşam alanlarında kullanacağımız malzeme, renkler ve aklınıza gelebilecek bütün detaylar tasarımın oluşması için çok önemli ayrıntılardır. Sizin zevk ve tercihlerinizden yola çıkarak yapıya nasıl bir mükemmellik katabilirizin peşinde oluruz.

Yakacık İç Mimarlık Ofisi

Mekân tasarımı yaparken bütün detaylar çok önemlidir. Gözden kaçmaması gereken en önemli faktör yaşam alanının size en fazla huzuru veren mekân olması gerektiğidir. Bu anlamda siz değerli müşterilerimizle sık sık fikir alışverişinde bulunur görmek istediğiniz konforu sizlere fazlasıyla sunarız.

Bir restoran ya da cafe tasarlarken projemizde olması gereken bütün ayrıntılar önemlidir. Biz sizin işyerinizden en fazla kazancı sağlamanız konusunda da temkinli davranırız. Mekânın bulunduğu semtten tutunda en fazla hangi yaş gurubuna hitap ettiği de projemizin şekillenmesi yönünde önemli etkiye sahiptir. Yaş grupları bize kullanılacak olan mobilya ve renkler konusunda fikir verir. Kalite ve konforda size istediğinizi sunmak önceliklerimiz arasında yer alır. Mekan ve hitap edilen yaş gurubunun dışında dikkat ettiğimiz bir diğer konu da mekanın ferah ve huzurlu görünümünün sağlanmasıdır. Aydınlık mekânlar kişiye daha fazla huzur verdiğinden aydınlatmanın doğru yapılmasına fazlasıyla önem veririz. Daha çok genç kesime hitap eden cafe ve restoranlarda ise gençlerin daha fazla tercih ettiği loş bir aydınlatma sistemi de projemizde yer alabilecek olan bir detay olabilir.

Yakacık İç Mimarlık Firmalarında Qaraqalem İç Mimarlık Farkı

Sizlerin geleceğinize yön vermeyi hedeflerken işimizi en verimli şekilde yapmayı ve işi teslim ettiğimizde olumlu tepkiler almayı kendimize bir amaç edindik. Yılların verdiği tecrübeyle her geçen gün yeni şeyler keşfedip olduğumuz yerde saymadık. En iyisini, en güzelini sizlere sunabilmek derdimiz oldu. Dolayısıyla yaşam alanlarınızı tasarlarken en küçük ayrıntıyı bile gözden kaçırmadan mükemmelin peşine düştük. Bir yaşam alanının sizin zevk ve tercihleriniz doğrultusunda nasıl bir değer kazandığını gözler önüne serdik. Sizin içinde huzur bulacağınız ferah mekânlar tasarlayarak birçok projeye imza attık.

Bu aşamada tasarımı yapılacak olan mekânı bir bütün olarak ele alıp tasarımda kullanılacak olan mobilya, duvar rengi, kullanılacak olan malzemeyi bir ahenk oluşturacak şekilde belirlemek atacağımız ilk adım oldu. Çünkü yanlış bir dekorasyon unsurunun seçiminin yaşam alanlarında uyumun yakalanmasında en büyük engel olarak görürüz. Ve bu uyumu yakalamak, yaşam alanlarınızda ahengi sağlamak için gerekli araştırmayı yaptıktan sonra kullanılacak olan bütün faktörler tasarımımızda yer alır.

Yakacacık ve İstanbulun bir çok ilcesinde hizmet veren Qaraqalem iç mimarlık iç mimari Proje tasarım ve uygulama alanında hizmet vermektedir.