İç Mimar Ev Dekorasyon Fiyatları 2021

İç Mimar Ev Dekorasyon Fiyatları 2021

Evinizdeki eşyalardan sıkıldınız veya artık dekorasyonunu değiştirmek mi istiyorsunuz? Bunun için öncelikle bütçenize ve size uygun şeyler belirlemek için İç mimar ev dekorasyon fiyatları 2021 yılı hakkında bilgi edinmekle başlayabilirsiniz. Oturma odası ile başlayacak olursak oturma odası çokça zaman geçirdiğimiz ve göz önünde bulunan odalarımızdan bir tanesidir. Bu oda dekorasyonunuzun modern ve konforlu olmasına dikkat edin. Otuma odası dekorasyonu iç mimar ev dekorasyon fiyatları 2021 yılına göre hesaplandığında seçtiğiniz malzemenin kalitesi ve iç mimarın işin zorluğuna göre belirleyeceği fiyat göz önünde bulundurulduğunda 5.500 lira ile 10.000 lira arasında değişecektir.

En Ucuz ve Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri

Mutfak dekorasyonuna gelecek olursa, size yemek yapma olanağı verecek her türlü ekipmanı kendi zevkinize göre seçmelisiniz. Mutfak dekorasyonu özellikle sağlıklıhir ortam açısından özenle üzerinde çalışılması gereken bir alandır. Mutfak dekorasyonu için yapacağınız masraf ise 7.250 lira ile 13.500 lira arasıdır. Çocuk odası dekorasyonunda çocuklarınız için cıvıl cıvıl bir oda için işini iyi yapan bir iç mimar ile birlikte bu alana harcayacağınız tutar 3.500 lira ile 7.500 lira arasıdır. Banyo ve lavabo dekorasyonumuz için ise sürekli temizlenen yerler olması göz önünde bulunarak çabuk temizlenebilen malzemeler olmalıdır. İç mimar ev dekorasyon fikirleri 2021 yılı dahilinde bu alanlar için yapacağınız masraf ise 1.500 lira ile 2.500 lira arasıdır.

Yatak odamızın dekorasyonu için ise dikkat etmemiz gereken en önemli mobilya sağlığımız için oldukça önemli olan uyku ihtiyacımızı gidereceğimiz yatağımızdır. Ayrıca yatak odası nefes alabileceğimiz ferah bir oda olarak düzenlenmelidir. Bu oda için harcayacağınız tutar 4.000 lira ile 12.000 lira arasında olacaktır. Son olarak misafir odası, misafirleri ağırladığımız ve bunun için fazlaca önem göstermek isteyeceğimiz bir odadır. Misafir odasında açık tonlar kullanarak huzurlu bir ortam kullanmaya özen göstermeliyiz. Yine bu oda için iç mimar ev dekorasyon fiyatları 2021 yılı verilerini göz önüne alarak hesaplandığında 9.800 lira ile 22.500 lira arasında değişiklik gösterecektir. Bütçenize uygun seçimler yaparak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.  

Bu konuda daha fazla bilgi için Qaraqalem Mimarlık Ofisi sayfamızı inceleyebilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumunu Bırak

Your email address will not be published.

TurkishEnglishArabic